امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۵
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان:

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان ، خانواده را مهم ترین رکن تربیتی خانواده دانست و اظهار نمود : امروز مدیریتی در جامعه موفق است که خانواده موفقی داشته باشد و بتواند برای شهروندان آسایش و امنیت ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، نشست اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان رضوانشهر با حضور  آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رئیس کل دادگستری گیلان ، مدیر کل آب منطقه ای گیلان و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان در این همایش اظهار کرد: بشر برای خنثی کردن تهدیدها تلاش بسیاری انجام داده است.

دکتر آقایی با بیان اینکه پیشگیری یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای نابود کردن بیماری‌ها است، تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز بشر نتوانسته دلیل بیماری‌ها را کشف کند اما برای مهار آن اقدام‌های خوبی انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه اکنون جرایم به صورت سنتی نیست، خاطر نشان کرد: امروزه استکبار جرایم را به صورت شبکه‌ای و مدیریت شده در دنیای بشر خلق کرده تا به انسان‌ها ضربه وارد کند.

وی خانواده را مهم ترین رکن تربیتی خانواده دانست و اظهار نمود : امروز مدیریتی در جامعه موفق است که خانواده موفقی داشته باشد و بتواند برای شهروندان آسایش و امنیت ایجاد کند.

رئیس دادگستری شهرستان رضوانشهر  ضمن برشمردن اهداف تشکیل شورای پیشگیری از وقوع جرم گفت: طبق آمار سالانه ۱۲ میلیون پرونده وارد دستگاه قضایی کشور می شود اگر بطور میانگین برای هر پرونده ۳ نفر در نظر بگیریم بیش از ۳۵ میلیون نفر از نظر امور قضایی مورد نیاز است البته بدون در نظر گرفتن امور حقوقی نهادهای دولتی و شوراهای حل اختلاف و غیره.

یوسفی افزود: برای رسیدگی باید امکانات و شرایط را فراهم کرد ،هر قدر نهاد های کیفری را گسترش دهیم مبارزه با معلول است باید سرچشمه و منشاء که سمت دستگاه قضایی در جریان است را نشانه بگیریم که بحث پیشگیری است.

وی اظهار نمود: دستگاه قضایی با پیش بینی قانون با کمک سایر نهادها و دستگاهها و متولیان امور اجتماعی که عضور شورای پیشگیری از  وقوع جرم هستند در این شهرستان هم تشکیل شده در آینده باید این جلسات کارگاهی شود و از وجود همه کارشناسان ذیربط استفاده گردد.

انتهای پیام/

09 11

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir