امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
در ارم سادات ضیابر صومعه سرا؛

سارقان با استفاده از تاریکی شب، همه ی دام های یک کشاورز و پسرش را از داخل اسطبل به سرقت بردند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از ماسال اظهار داشت: سه شنبه ۲۸ ام ماه گذشته پس از کار مزرعه به خانه مراجعه کردم و ساعت یک بامداد سری به دام ها در اسطبل زدم. همه چیز درست بود. دامها هر کدام در سر جای خودشان بودند. ما هر شب چند بار به دام ها سر می زدیم. البته در محل ما سابقه ی سرقت وجود نداشت.

وی افزود: ما خیالمان از بابت سرقت جمع بود و هیچ وقت فکر نمی کردیم که سارق به دامهای ما دستبرد بزند اما آن شب سارقان به طویله ما آمدند و همه ی دام های ما را بردند. در حین سرقت یک گاو گوساله موفق شد از سارقان فرار کند و الان از همه‌ی دامهای ما که محصول چندین سال زحمت ما بودند تنها همان گوساله را داریم.

این دامدار با بیان اینکه در مجموع، ۹ گاو محلی و دو رگ داشتند گفت: سارقان ۸ گاو و یک گوسفند را در این دستبرد با خود بردند و ما نتوانستیم ردی از آنها بزنیم و تنها شکایتی تنظیم کرده ایم و تحویل نیروی انتظامی داده یم و تاکنون هم نتیجه ای نگرفته ایم.

وی فاصله‌ی خانه تا طویله را حدود ۳۰۰ متر عنوان کرد و افزود: ما به دلیل اینکه در منطقه سرقتی نداشتیم قفلی بر درب آن نگذاشته بودیم و چون منزل همسایه مان به اسطبل خانه ی ما بسیار نزدیک است سارقان نیز دام را از جاده نبردند تا آنها متوجه نشوند و دام ها را از یک مسیر فرعی بصورت پیاده انتقال داده و در محلی دیگر سوار بر خودرو کرده اند.

این کشاورز با بیان اینکه چندی قبل یک رأس دام را به یکی از مشتریان دارای سابقه ی سرقت فروخته است عنوان داشت: این احتمال وجود دارد که این فرد با خرید دام در صدد شناسایی محل و برآورد اوضاع برآمده باشد و سپس اقدام نموده است اما با وجود این ما نمی توانیم این موضوع را به اثبات برسانیم.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir