امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی : هیئت امناء های مساجد بعنوان الگو های رفتاری در محلات هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین حبیبی در همایش مسئولین هیئت امناء های مساجد و هیئت های مذهبی رضوانشهر که ظهر امروز در مسجد جامع رضوانشهر برگزار شد اظهار نمود:  برای ماه مبارک رمضان باید بنای مسجد و فضای مناسبی را برای حضور مردم آماده و مهیا نمود.

امام جمعه رضوانشهر ادامه داد: مساجد  در محلات فردای روز قیامت به خاطر عدم حضور برخی از هیئت امناء ها در مسجد از ما شکایت میکنند .

وی ادامه داد : الان زمانی شده است که باید با چنگ و دندان مردم را برای آمدن به مسجد ترغیب کرد .

حجت الاسلام حبیبی در ادامه افزود : هیئت امنا های مساجد قبل از وارد شدن به ماه مبارک رمضان خود را برای این ماه پر برکت آماده کنند و محیطی مناسب را برای عبادت مردم و زائران خدا آماده کنند.

وی ادامه داد : امروزه شبکه های ماهواره ای در برخی از موارد حتی بهتر و جذاب تر از ما عمل میکنند و بسیاری از موارد دروغین را همراه با اعمال دینی به خورد مردم می دهند ولی آداب ناب دینی باید از مساجد و هیئت های مذهبی خارج شود و به گوش مردم برسد.

حبیبی افزود : انقلابی ترین افراد کسانی هستند که دین را به مردم بشناسانند ، بهترین انصار و افراد خداوند همان هیئت امناهای مساجد می باشند و میتوانند انصارالله باشند.

در ادامه رئیس اداره اوقاف و امور خیره شهرستان های رضوانشهر و تالش نیز خطاب به هیئت امناء های مساجد عنوان نمود : هیئت امناها در مساجد با محبت کردن به جوانان درصد جذب آنان بر آیند.

حجت الاسلام میرحسینی اشکوری ادامه داد: هیئت امناء ها خود باید حضور فعال تر و با نشاط تری در مسجد داشته باشند.

انتهای پیام/

03

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir