امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵

در حالی که کارگران کارخانه ی چوکا بارها در اعتراض به وضعیت این کارخانه تجمع کرده اند اما بحران همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر، پس از آنکه تجمعات اعتراضی صنفی کارگران کارخانه ی چوکا راه به جایی نبرد این کارگران طی روزهای گذشته از ورود مدیر عامل این کارخانه به محل کار ممانعت به عمل آورده اند.
یک منبع کارگری در همین رابطه به خبرنگار رضوان خبر گفت: مدیرعامل شرکت طی هفته های گذشته توسط کارگران اخراج شده است و کارگران که وی را مسئول نابسامانی ها می دانند از ورود وی به محوطه ی کارخانه ممانعت به عمل می آورند.
وی افزود: مدیرعامل اخراج شده از سوی پرسنل صبح دیروز با سو استفاده مجدد از خلا مدیریتی و معرفی نشدن هیئت مدیره‌ی جدید از سوی سازمان، با حضور در چوکا و دفتر کار مدیریت، قصد امر و نهی و ادامه‌ی حضور خود داشت که با عکس العمل سریع پرسنل و تجمع بیش از ۵۰۰ نفر از کارگران نا امید از تصمیم مسئولان، در مقابل دفتر مدیریت مواجه شد.
این منبع ادامه داد: وزوایی که همراه با دو فرد ناشناس وارد کارخانه شده بود با تجمع کارگران مجبور به ترک سریع دفتر و خروج بی درنگ از شرکت به مقصدی نامعلوم شد.
چوکا این روزها حال و روز خوشی ندارد و در غیاب و تعلل مسئولان سازمان و شهرستان باید منتظر روزهای خبرساز دیگری از این کارخانه عظیم خفته باشیم، کارخانه ای که تا همین دوسال پیش شرکتی سرپا با تولید و فروشی محسوس و مقبول بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir