امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۳/ ۱۳۹۵

امام جمعه بخش حویق: خدمت به محرومان و مستضعفان در اندیشه سیاسی امام خمینی (ره) جایگاه ویژه‌ ای دارد و از این رو باید برای رفع فقر و کمبود های موجود در سطح جامعه تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد تقی غضنفری شامگاه گذشته در بین سوگواران امام راحل اظهار نمود : در اندیشه سیاسی حضرت امام خمینی (ره)، ماهیت دولت و حکومت در اسلام، خدمتگزاری به مردم و تلاش در اعتلای جامعه بمنظور رسیدن به درجه تقرب الهی بود.

وی گفت: خدمت به محرومان و مستضعفان در اندیشه سیاسی امام خمینی (ره) جایگاه ویژه‌ ای دارد و از این رو باید برای رفع فقر و کمبود های موجود در سطح جامعه تلاش کنیم.

امام جمعه بخش حویق افزود: حضرت امام خمینی (ره) آمدند تا اسلام ناب محمدی را رواج دهند و این اسلام را از حوزه ها و مرز های ایران خارج و به تمام دنیا صادر نمایند.

وی گفت : احیای اسلام ناب محمدی کار بسیار بزرگی بود که که حضرت امام آن را احیا کرد ، راه امام راه استکبار ستیزی است تا استکبار است مبارزه نیز است.

حجت الاسلام غضنفری در جمع عزاداران افزود : بعضی ها امروزه درصدد تحریف امام هستند ولی باید بدانند که سخنان و اندیشه های امام قابل تحریف نیست.

انتهای پیام/

04 05 06 07 09 10 11 12

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir