امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۳/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر:

امام جمعه پره سر : خبرگان ملت در یک نصف روز با عنایت الهی و امدادهای غیبی توانستند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به عنوان رهبر نظام اسلامی بعد از امام ، انتخاب و به مردم معرفی کرده و دشمنان قسم خورده نظام را مایوس کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد ضمن تسلیت ارتحال جانسوز امام راحل (ره) اظهار نمود : امروز امام در بین ما نیست اما راه و اندیشه و سیاست الهی و وصیت نامه سیاسی الهی امام که مثل گنجینه ای است که راه را از چاه به ما نشان می‌دهد هست و خَلَف صالحش که مثل خورشید در جهان اسلام می درخشد و ۲۷ سال است دشمنان اسلام را از نزدیک شدن به مرزها و تصاحب حتی یک وجب از خاک این کشور مایوس کرده، در بین ما هست.
امام جمعه پره سر در ادامه افزود : امام معتقد بود که کشور را دست لیبرال ها و ملی گراها نسپارید، مبارزه با استکبار را واجب دانسته و نظام اسلامی را هدیه الهی و حفظ آن را از اوجب واجبات شمرده اند.
وی در ادامه اظهار نمود : امام ریشه همه نابسامانی ها و اشاعه ظلم و فساد در دنیا را آمریکا می دانست و معتقد بود همه کشورها باید جمع شوند و او را از بین ببرند.

امام جمعه بخش پره سر گفت : خبرگان ملت در یک نصف روز با عنایت الهی و امدادهای غیبی توانستند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به عنوان رهبر نظام اسلامی بعد از امام ، انتخاب و به مردم معرفی کرده و دشمنان قسم خورده نظام را مایوس کنند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir