امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۳/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر : هم مردم عادی و مسئولین باید به امر به معروف و نهی از منکر اهتمام بیشتری بورزند و گناه کاران نباید در مملکت اسلامی در امان باشند و احساس امنیت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : هر چقدر شهر های ما از نظر گناه آلوده تر باشد امام زمان (عج) کمتر در آن شهر ورود می کند .

امام جمعه رضوانشهر افزود : هم مردم عادی و مسئولین باید به امر به معروف و نهی از منکر اهتمام بیشتری بورزند و گناه کاران نباید در مملکت اسلامی در امان باشند و احساس امنیت کنند.

وی در ادامه افزود : امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی را اثبات کردند و اسلام آمریکایی را نهی کردند، اسلام ناب این است که ما به متون حقیقی و سنت و سیره ناب عمل کنیم ، اسلام ناب همان است که در جمهوری اسلامی ایران توسط امام خمینی به وجود آمد.

حجت الاسلام حبیبی افزود : حضرت امام خمینی میراث گرانبهایی همچون ولایت فقیه از خود در بین مسلمین به جای گزاشته است ، ولایت فقیه همان ولایت حضرت رسول بر مردم بود.

در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان امام جمعه رضوانشهر گفت : خانواده ها هم خودشان و هم فرزندانشان هم قرآن بخوانند و هم در قرآن تدبر کنند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir