امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
مقام مسئول رجا :

مدیر روابط عمومی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا با تاکید بر این‌که لغو قرارداد واردات ۵۰۰ دستگاه واگن ربطی به رجا ندارد، گفت:‌هنوز قراردادی برای خرید ۵۰۰ دستگاه واگن امضا نشده است و طبیعتا موضوع لغو قرارداد ورود واگن توسط سازمان بازرسی ربطی به ما ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، رامیز قلی‌نژاد ، در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این‌که رئیس سازمان بازرسی کل کشور از لغو واردات ۵۰۰ دستگاه واگن خبر داده، آیا این واگنها مربوط به رجاست، اظهار کرد: خیر، به ما ربطی ندارد، چون هنوز قراردادی برای خرید واگن امضا نشده است و در مرحله مذاکره برای خرید واگن قرار داریم.

وی با بیان این‌که تولیدکنندگان داخلی توان تولید واگن‌های مورد نیاز ما را ندارند، تصریح کرد: شرکت رجا به گونه‌ای قرارداد نمی‌بندد که تمام نیازهای خود را از طریق واردات تامین کند، به‌عنوان مثال در ترن‌ست با زیمنس آلمان قراردادی امضا شده که بر اساس آن ۴ دستگاه ترن‌ست را به صورت آماده تحویل گرفتیم و بقیه ترن‌ستها در کارخانه واگن‌سازی پارس ساخته شد.

وی با یادآوری این‌که کارخانه ایریکو برای تولید ریل‌باس و بر اساس نیاز شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی در اهر احداث شد،‌ بیان کرد: مذاکرات رجا برای خرید واگن هنوز در حد کلیات است و موضوع مهم در این زمینه مباحث مربوط به تامین مالی است.

مدیر روابط عمومی رجا تاکید کرد: هرگونه خرید واگن توسط رجا شفاف‌سازی شده و به اطلاع عموم خواهد رسید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir