امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان

سرعت زیاد خودروی سواری در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید .

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،  مسئول روابط عمومی آتش نشانی گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۰۰:۱۶ دقیقه بامداد امروز ۱۵ خرداد ۹۵ مبنی بر تصادف و محبوس شدن راننده در خودرو، بیدرنگ محمد صفرپور مسوول شیفت ستاد فرماندهی دو دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاههای ۵و۹ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام اعزام کرد.
سرعت زیاد و محبوس شدن راننده جوان در پراید + تصاویر
موسوی فرمانده تیم نخست  آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی سواری پراید بعلت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو  به شدت با تیر چراغ برق میانه بلوار برخورد و موجب محبوس شدن راننده شد.
وی با بیان اینکه بلادرنگ نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدامات لازم توسط آتش نشانان صورت پذیرفت افزود: بواسطه مصدومیت و محبوس شدن راننده جوان، پس از برش درب خودرو به وسیله دستگاه نجات، سریعا راننده مصدوم که از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دیده بود را از داخل خودرو خارج و جهت انتقال به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس گردید.
سرعت زیاد و محبوس شدن راننده جوان در پراید + تصاویر
گفتنی است: آتش نشانان با توجه به ازدحام جمعیت، پس از انجام تمهیدات ایمنی در محل جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی دیگر به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir