امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت : بر اثر برخورد خودروی پژو و پراید در این استان هشت نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند .

به گزارش رضوان خبر ، جمشید محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : این حادثه ترافیکی روز گذشته در سنگاچین بندرانزلی اتفاق افتاد که بر اثر آن هشت نفر از سرنشینان خودروها مصدوم شدند .

وی اظهار کرد : بلافاصله بعد از اعلام این حادثه ترافیکی به اورژانس ۱۱۵ گیلان ، چهار دستگاه آمبولانس به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی اعزام شدند .

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای پیشگیری از بروز چنین حوادثی از رانندگان خواست تا با سرعت مطمئن برانند .

وی از هم استانی ها و مسافران خواست تا در صورت بروز حوادث ترافیکی با ۱۱۵ تماس گرفته و از خدمات رایگان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان بهره مند شوند .

شامگاه دوشنبه گذشته نیز بر اثر واژگونی خودروی پراید در منطقه دیناچال پره سر از توابع رضوانشهر شش نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند .

۱۱۵گیلان طی دو ماه گذشته ، ۱۲ هزار و ۸۲ ماموریت انجام داده که از این تعداد ، هشت هزار و ۹۵۵ مورد مربوط به غیر تصادفی و بقیه ماموریت های تصادفی را شامل می شود .

از مجموع ماموریت ها ، شش هزار و ۸۹۰ نفر در مراکز بهداشتی درمانی استان بستری شدند .

طی این مدت ۱۱۵ گیلان ، به ۳۱ حادثه ویژه نیز امدادرسانی کرد .

امدادرسانی در تصادفات بالای پنج مصدوم ، خودکشی ، مسمومیت با گاز CO و غرق شدگی از حادثه های ویژه به شمار می روند .

اورژانس ۱۱۵ گیلان دارای بیش از۴۰۰ نیرو ، ۸۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است .

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir