امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان

اولین کارگاه آموزشی تربیت مدرس اساتید دانشگاهای تالش و آستارا ، و هشتمین آن در کل استان با حضور اساتید این دو شهرستان و واحد مرکزی استان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهر تالش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ؛ برگزاری اولین کارگاه آموزشی تربیت مدرس اساتید دانشگاهای تالش و آستارا ، و هشتمین آن در کل استان با حضور اساتید این دو شهرستان و واحد مرکزی استان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهر تالش برگزار شد.
این کارگاه آموزشی که همواره در مرکز استان برگزار میشده ، این بار در تالش به خوبی تشکیل و مورد توجه و استقبال خوب اساتید حاضر قرار گرفت.
حضور معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان از جمله اساتید بر جسته دانشگاه گیلان در این مراسم الطاف بیشتری بخشیده بود.
یوسف عزیزی رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی تالش در ابتدا ضمن خیر مقدم به حاضرین با ارائه پاره ای از مطالب آغاز گر این برنامه بود.
در ادامه رشید نجفی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان ضمن تشکر و قدردانی از همکاریهای مرکزآموزش عالی علمی کاربردی در تالش و حضور اساتید ، هدف از برگزاری این کارگاه ها ، ارتقاء سطح علمی ، عملی و مهارتی مدرسان درمراکز آموزش علمی- کاربردی در کل استان گیلان بیان نمود تا با آخرین متدها و روش های تدریس بیشتر و بهتر آشنا شوند.
وی در ادامه افزود: دانشگاه جامع بنا دارد از بین ۱۸۰۰ مدرس به حدود ۱۰۰۰ نفر از مدرسان که دوره های فوق را نگذرانده اند در قالب کارگاه های ۵۰ نفره با مدرسان صاحب نظر در این عرصه آموزش دهد. نجفی با اشاره به این موضوع که تاکنون ۸ کارگاه تربیت مدرس در گیلان برگزار شده است هشتمین این کارگاه با موفقیت در شهرستان تالش برگزار گردید که جای بسی قدردانیست.

01

02

03

04

05
خبرنگار : لیلا خالقی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir