امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۳/ ۱۳۹۵
نادر یوسفی مطلق /

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رضوانشهر با تبریک حلول ماه پر برکت رمضان المبارک به شهروندان عزیز رضوانشهری ، فعالیت های فرهنگی و قرآنی را در این ماه عزیز تشریح کرد.

نادر یوسفی مطلق در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر گفت : شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است.

 یوسفی همچنین افزود : مراسمی در هفته اول ماه مبارک رمضان در دفتر امام جمعه محترم شهرستان رضوانشهر برگزار خواهد شد ، تحت عنوان طلایه داران تبلیغ که در آن برنامه ها را به روحانیون بخصوص روحانیونی  که برای  اولین بار به شهرستان تشریف آوردند اعلام می کنیم و شرایط شهرستان را توضیح میدهیم .

 رئیس سازمان تبلیغات شهرستان رضوانشهر با بیان اینکه روحانیون باید به بیان احکام بپردازند گفت :در خواست جدی ما از روحانیون عزیز تبیین مسائل روز جامعه با استفاده از آیات و روایات می باشند .

وی در ادامه افزود : پیش بینی ما در امسال این است که در مجموع در شهرستان حدود ۳۰ تا ۴۰ روحانی ائم از روحانیون شیعه و سنی داشته باشیم که تعدادی از آنها بومی و تعدادی هم از حوزه علمیه قم در این ماه به تبلیغ و تببین احکام دینی خواهند پرداخت.

یوسفی گفت : علاوه بر ۲۰ مسجد از اهل سنت ، حدود ۲۰ مسجد تشیع نیز برنامه خواهیم داشت .

وی همچین افزود : محافل انس با قرآن در مساجد از جمله مصلا خواهیم داشت که در طول ماه رمضان جلسات ختم قرآن و روخوانی و روانخوانی، تجلیل از روزه اولی ها، بیان احکام، جمع خوانی قرآن، بیان احکام و اعمال شب های قدر ، برگزاری مراسمات شب های قدر، محافل انس با قرآن و میلاد امام حسن مجتبی(ع) را از جمله برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی و ائمه محترم جماعات دانست.

یوسفی با بیان اینکه برنامه شاخص ما درمسجد جامع رضوانشهر خواهد بود گفت : برنامه پخش زنده جمع خوانی قرآن امسال نیز همچنون سنوات گذشته در شهرستان برگزار می گردد که در دو قالب خواهران قبل از ظهر و برادران بعد از نماز ظهر ، همه روزه برگزار خواهد شد که ثواب آن را به امام (ره) و شهدا ، شهدای مدافع حرم و ارواح مومنین و مومنات هدیه میکنیم.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir