امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۳/ ۱۳۹۵

این عکس سندی است پرشکوه برای باور عمیق‌تر بر این ادعا که دهه‌ی شصتی‌ها، دین خود را به کشور و اعتقاداتشان ادا کردند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از مشرق ؛ نمایی که پیش رو دارید، اواسط دهه‌ی ۱۳۸۰ شمسی، سه جوان را در یک قاب به ثبت رسانده است. رفقایی که اینک هر سه بر سفره ی مولایشان «اباعبدالله الحسین(صلوات الله علیه)» میهمان هستند. این نمای سه نفره، به تنهایی یکی از هزاران تابلوی افتخاری است که «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در طول حیات پربرکت خود بر ایوان خود دارد. سه پاسدارِ جوان (به اصطلاح «نسل سومی») اهل شهرهایی دور از هم، که در سه جبهه‌ی متفاوت با فواصل بسیار زیاد از هم، در هنگامه‌ی دفاع از حریم «اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه و آله)» و  «انقلاب اسلامی» بال در بال ملائک گشوده اند. این عکس سندی است پرشکوه برای باور عمیق‌تر بر این ادعا که دهه‌ی شصتی ها، دین خود را به کشور و اعتقاداتشان ادا کردند.
  از راست: *پاسدار شهید «روح الله نوزاد»، اهل «تبریز» (متولد ۱۸فروردین ۱۳۶۴ شمسی) شهادت: ۲۶ مهر۱۳۸۸ شمسی، توسط گروهک تروریستی «جندالله» در «سیستان و بلوچستان»
 *پاسدار شهید «سجاد طاهرنیا»، اهل «رشت» (متولد ۲۳ مرداد ۱۳۶۴ شمسی) شهادت: ۱ آبان ۱۳۹۴ شمسی در نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» در «سوریه»
*پاسدار شهید «مجتبی بابایی زاده»، اهل «اندیمشک» (متولد خرداد ۱۳۶۲ شمسی)، شهادت:۱۲  شهریور ۱۳۹۰ شمسی، هنگام رویارویی با گروهک تروریستی «پژاک»، در«ارتفاعات شمالغرب کشور»

روحمان با یادشان شاد
هدیه به ارواح بلندپروازشان صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

عکس/

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir