امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان

مرد۴۵ساله ای که عامل به اتش کشاندن یک هتل هنگام سرقت بود، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از میزان، چندی قبل ماموران پلیس مشهد در پی اعلام حریق عمدی در زیرزمین یک هتل در خیابان امام رضا(ع) قرار گرفتند. با حضور ماموران در محل مشخص شد ساعتی قبل انباری هتل در طبقات زیر آتش گرفته و خسارت مالی فراوانی به بار آمده است. همچنین با بررسی تخصصی مشخص شد سارقان پس از سرقت چند تکه از اقلام با ارزش، انباری را به آتش کشیده اند. 

با مشخص شدن سرقت از هتل بلافاصله تحقیقات در مورد شناسایی عوامل سرقت از هتل معروف آغاز شد تا اینکه ماموران پلیس موفق شدند غلام ۴۵ ساله را به عنوان یکی از سارقان شناسایی و دستگیر کنند. 

مرد میانسال پس از دستگیری در تحقیقات با اعتراف به سرقت از هتل گفت:به همراه دو همدستم نقشه سرقت از انباری هتل را کشیدیم. روز اجرای نقشه برای اینکه کسی متوجه ما نشود،برق را روشن نکرده و  تعدادی کاغذ را داخل انباری برای روشن کردن مسیر آتش زدیم.

سارق هتل اضافه کرد: بعد از سرقت تکه های کاغذ را داخل انباری رها کرده و فکر نمی کردم یک تکه کاغذ باعث آتش سوزی هتل شود.با برداشتن چند قلم جنس از انباری با موتور سه چرخ فرار کردیم. بعد از سرقت نیز اموال مسروقه را ۱۲۰ هزار تومان به یک مالخر فروختیم. 

سرهنگ محمد بوستانی رئیس پلیس مشهد با اعلام این خبر به میزان گفت: تحقیقات برای دستگیری خریدار اموال مسروقه و همدستان سارق ادامه دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir