امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۳/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر/

حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه اولین جمعه ماه مبارک رمضان گفت:کسانی که در موقعیت های حساس با تغییر مدیر باعث تعطیلی مجموعه ای می شوند در واقع ضد انقلابی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه اولین جمعه ماه مبارک رمضان اظهار نمود: هیئت امنای مساجد از حضور خیرین محلی استفاده کنند و سفره های افطاری ساده برگزار کنند ، با اینگونه عمل صالح افراد کم بضاعت می توانند بر این سفره ها حضور پیدا کنند.

امام جمعه رضوانشهر افزود : سخنان مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال امام با کلید واژه روحیه انقلابی است .

وی گفت : بعضی از افراد فکر می کنند که حضور داشتن در انقلاب و بودن با امام خمینی (ره) انقلابی هستند که این عقیده ای است اشتباه.

حبیبی گفت : کسانی  انقلابی هستند که برای این نظام زحمت کشیده باشند، مدافعان حرم جزء انقلابی ترین ها هستند.

خطیب جمعه رضوانشهر افزود: خیلی از افراد معتقد هستند که نباید اشاره ای به انقلاب و انقلابی بودن کرد و با تعامل مشکلات را حل کرد، ظاهرا آقایان سخت در گمراهی هستند . تعامل با دنیا بد نیست اما به شرطی که سوء استفاده نشود .

وی بیان کرد: یکی از مسائل مهم رهبر معظم انقلاب استقلال کشور ازهمه جهات بخصوص استقلال اقتصادی می باشد که با اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است.

هادی حبیبی گفت: کارخانه و پروژه هایی در شهرستان است که در آستانه تعطیلی می باشد، اقتصاد مقاومتی یعنی فعالیت مدام این کارخانه ها و پروژه ها ، کارگر نیروی محوری اقتصاد کشور است با تغییر مدیر کارخانه ها وشرکت ها مشکلات حل نمی شود ، کسانی که در موقعیت های حساس با تغییر مدیر باعث تعطیلی مجموعه ای می شوند در واقع ضد انقلابی هستند .ضد انقلاب کسانی هستند که چوب لای چرخ اقتصاد کشور می گذارند.

امام جمعه رضوانشهر افزود : رعایت الویت ها در اجرایی کردن پروژه نظیر سدشفارود که با اهداف تامین آب شرب منطقه و با در نظر گرفتن چشم انداز ۵۰ ساله که با بحران آب مواجه می شویم از زمان شروع عملیات اجرایی این پروژه ۲۶ ماه می گذرد، ولی تا کنون ۳۲ درصد پیشرفت داشته است.

وی گفت : از نمایندگان کل استان گیلان انتظار می رود این موضوع را پیگیری کنند تا عملیات اجرایی سدشفارود دوباره آغاز گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir