امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

نشست تخصصی رابطه صنایع‌دستی و حفاظت از محیط زیست و پسماند ،آسیبهای اجتماعی وفضای مجازی وهمایش هنرمندان صنایع باموضوع تولیدودرآمددرراستای اقتصادمقاومتی ،اقدام وعمل با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین شهرستان در خانه معلم شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

منصورهادی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار داشت : به مناسبت هفته صنایع دستی ، همایش هنرمندان و صنایع دستی با حضور مسئولین شهرستان رضوانشهر برگزار گردید.

رئیس اداره میراث گردشگری و صنایع دستی شهرستان رضوانشهر در ادامه افزود : هدف از برگزاری این همایش با توجه به نام گذاری سال ۹۵ به اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در راستای حمایت از تولید کنندگان در خصوص نحوه تولید و طرح و مواد اولیه و همچنین دستمزد و پرداخت حق الزحمه می باشد.

وی ادامه داد : در این طرح ۲۰۰ نفر از هنرمندان صنایع دستی تحت پوشش قرار گرفته اند.

هادی پور گفت : در راستای حمایت از تولید صنایع دستی مبلغ ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در قالب طرح پشتیبان و ۷۲۰ میلیون ریال در قالب اشتغال مشاغل خانگی با سود ۴ درصد در شهرستان رضوانشهر از سوی میراث فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید و بانک ملی پرداخت گردیده است.

این همایش با همکاری شهردار و شورای اسلامی رضوانشهر و محیط زیست واداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در خانه معلم شهرستان رضوانشهر برگزار گردید و در پایان جمعی از هنرمندان نیز هنرهای دستی خود را در معرض نمایش گذاشتند.

لازم به ذکر است که عسگر حسنی پور فرماندار شهرستان رضوانشهر ، علی عسگر اسدی شهردار رضوانشهر ، شادکام رئیس محیط زیست شهرستان و منصور هادی پور رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان رضوانشهر از سخنرانان این نشست تخصصی بودند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir