امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, تیتر, گیلان

مدیر عامل جدید صنایع چوب اسالم پس از ۲۴ ساعت از انتصاب خود در این سمت، از سمت خود استعفا داد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر  به نقل از ماسال نیوز ، در حالی که تقی خان‌بیگی مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ابراهیم محبی عضو شورای شهر ماسال، عضو هیأت مدیره و مشاور شستا را به سمت سرپرستی صنایع چوب اسالم منصوب کرده بود وی تنها ۲۴ ساعت پس از این انتصاب و تحت فشارهای موجود از این سمت استعفا داد.

در همین زمینه امیرعلی نصیری مدیر عامل صنایع چوب اسالم در یک فرافکنی آشکار در گفتگو با صریح خبر، اخبار منتشر شده مبنی بر برکناری خود را تکذیب کرده است.

با این وجود، تصاویر زیر نشان می دهد محبی به عنوان مدیر عامل صنایع چوب اسالم منصوب شده بود اما برخی منابع آگاه از استعفای محبی از این سمت تحت تأثیر برخی فشارها خبر می دهند.

صریح خبر در همین زمینه نوشت: چند روزیست  اخباری مبنی بر برکناری مدیر عامل شرکت صنایع چوب اسالم در فضای مجازی منتشر شده و میان مردم دهان به دهان میچرخد و متعاقب آن نصیری، مدیر عامل صنایع چوب اسالم در گفتگو با صریح خبر آن را تکذیب کرد و اعلام نمود وی همچنان مدیر عامل این شرکت می باشد.

شرکت صنایع چوب اسالم  زیر نظر شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین (TGI) می‌یاشد.

همچنین شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین (TGI) یکی از  هلدینگ های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) می باشد و احکام مدیر عامل و یا سرپرستی شرکت صنایع چوب اسالم توسط هیات مدیره این شرکت صادر می‌شود.

تقی احمد خان بیگی ،مدیر عامل و عضو هیات مدیره طی حکمی ابراهیم محبی که عضو هیات مدیره  و مشاور شستا نیز می باشد را با حفظ سمت بعنوان  سرپرست شرکت صنایع چوب اسالم منصوب نموده است.

و از طرفی امیر علی نصیری همچنان بعنوان مدیر عامل شرکت صنایع چوب ایفای وظیفه نموده و حکم وی همچنان پابرجاست.

طی تماسی  با مسولین شستا ، انها همچنان نصیری را مدیر عامل شرکت صنایع چوب اسالم عنوان نمودند و در طی تماس با خان بیگی ،مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین (TGI) ،مدیر دفتر و کارشناس این شرکت عنوان داشت نصیری مدیر عامل فعلی صنایع چوب اسالم هست و اینها سیاست های داخلی این شرکت میباشد و بزودی تمام مسائل حل می‌شود.

بر اساس شنیده ها محمود شکری، نماینده تالش نیز در ابتدا از  صدور حکم سرپرستی برای محبی بی اطلاع بوده و پس از اطلاع با این حکم مخالفت نموده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir