امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۸/ ۰۳/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر:

امام جمعه پره سر : نام آل سعود برای همیشه در فهرست جنایتکاران جنگی و کودکان بی پناه ثبت شده است ، کاری که سازمان ملل انجام داد در نوع خود بی نظیر بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : جلسه کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب بهترین فرصت برای به چالش کشیدن غرب بود .

وی در ادامه افزود : مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران انقلاب فرمودند : ما برجام را نقض نمیکنیم ولی در صورت نقض و پاره نمودن برجام توسط غرب ما آن را آتش میزنیم و برنامه و فعالیت های ایران باشدت بیشتری پیگیری میشود.

امام جمعه پره سر گفت : در برجام وظیفه طرف مقابل برداشتن تحریم ها ، آزاد نمودن پول های بلوکه شده ایران ، بیمه نفت کش ها و … بوده است که انجام نشده است ولی کشور ایران تمام تعهدات و اعتمادسازی را انجام داده است ، برنامه دشمن این است که برنامه های توانمند سازی ایران را نابود کند.

مهدی نژاد همچنین افزود‌: حذف آل سعود از لیست سیاه جنایت کاران جنگی نیاز به تایید بان کی مون ندارد ، نام آل سعود برای همیشه در فهرست جنایتکاران جنگی و کودکان بی پناه ثبت شده است ، کاری که سازمان ملل انجام داد در نوع خود بی نظیر بوده است.

امام جمعه پره سر گفت : برای نخستین بار فیش حقوقی یکی از مدیران عامل بانک ها انتشار پیدا کرد که موجب حساسیت  مجلس شورای اسلامی و معاون اول ریاست جمهوری شده است ، این پرداخت حقوق یعنی عمر سی سال یک کارگر  که یک عمر زحمت میکشد و آن مدیر عامل در یک ماه دشت می کند، این مورد از عدم نظارت دقیق و درگیری جناه های سیاسی است که بعضی ها از این موقعیت سوء استفاده میکنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir