امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۳/ ۱۳۹۵
در رضوانشهر و پره سر/

حمید سالاری از اجرای برنامه های مختلف از جمله اطعام با حضور مسئولین و حامیان در محل خانه معلم رضوانشهر با اجرای برنامه های نمایشی و مفرح با همکاری اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برای حدود ۳۲۰ نفر افراد تحت پوشش این اداره در نظر گرفته شده است.

حمید سالاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار نمود : در سالهای گذشته برنامه های افطاری که با همکاری این اداره انجام می شد امسال مستقیما از طریق خود خیرین انجام می شود و این اداره نیز به توزیع سبد کالا در بین نیازمندان شهرستان و منطقه با ارزش هر سبدی ۱۰۰ هزار تومان شامل کالاهای ضروری نظیر قند و شکر ، رب و چای و ماکارونی و برنج برای خانواده های بالای تعداد سه نفر در نظر گرفته و ارائه می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان رضوانشهر در ادامه افزود : حدود یک صد سبد کالا برای خانواده های تحت پوشش و تعداد ۶۰ سبد برای ایتام شهرستان از سوی حامیان و خیرین تهیه و ارائه می شود.

وی گفت : همچنین اجرای برنامه های مختلف از جمله اطعام با حضور مسئولین و حامیان در محل خانه معلم رضوانشهر با اجرای برنامه های نمایشی و مفرح با همکاری اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برای حدود ۳۲۰ نفر افراد تحت پوشش این اداره در نظر گرفته شده است.

سالاری از اجرای برنامه های دیگری نیز به مناسبت شبهای مبارک قدر در هتل سفیر انزلی با حضور بیش از ۲۰۰ نفر به دست پرتوان حامیان ارزشمند شهرستان رضوانشهر خبر داد.

وی همچنین به اجرای برنامه هایی برای جذب حامی در سطح شهرستان و نماز های عبادی سیاسی اشاره داشت و افزود: حامیان و افرادی که قسط حمایت از خانواده های محسنین و ایتام را دارند می توانند از میان داوطلبین با توجه به شرایط داوطلبین از قبیل جنسیت ، موقعیت و سن کسانی را انتخاب کرده و سرپرستی آنها را بر عهده بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir