امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
تاریخ انتشار:۳۰/ ۰۳/ ۱۳۹۵
سعید راد/

سعید راد، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با آشنایی و شناختی که پیش از انقلاب نسبت به شهید چمران داشتم فهمیدم درک بالای عرفانی مشخصه اصلی شخصیت ایشان است. دکتر چمران یک چریک متخصص انقلابی بود.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ؛ سعید راد، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجو، در خصوص بازی در فیلمی با موضوع شهید چمران گفت: تا جایی که من می‌دانم و در روزهای ساخت فیلم «چ» با آقای حاتمی‌کیا صحبت می‌کردیم دکتر چمران مردی شجاع و صبور بودند.

 

وی افزود: با آشنایی و شناختی که پیش از انقلاب نسبت به شهید چمران داشتم فهمیدم درک بالای عرفانی مشخصه اصلی شخصیت ایشان است. دکتر چمران در نگاه من یک چریک متخصص انقلابی بود.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به رابطه تیمسار فلاحی و شهید چمران ادامه داد: به هر حال تیمسار فلاحی ارتشی بودند و از دوستان آقای بازرگان. قائله پاوه که به پا می‌شود به عنوان یک ارتشی همراه با دکتر چمران برای کمک به مردم پاوه می‌روند.

 

راد در پایان گفت: مدافعان حرم بیرون از مرزهای ما از خاک و کشورمان دفاع می‌کنند. این نهایت بزرگی است. مبارزه با داعشی‌های وحشی دل و ایمان بزرگی می‌خواهد. مدافعان حرم مانند بچه‌هایی هستند که در ۸ سال جنگ تحمیلی جانانه مبارزه کردند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir