امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
فرماندار رضوانشهر:

امام پناهی : دولت شهید رجایی هر چند عمر بسیار کوتاهی داشت اما این شهیدان والامقام برای همیشه در قلب و دل مردم ماندگار شدند و امروز جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب هم از آنها به نیکی یاد می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حمید رضا امام‌پناهی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت ضمن تکریم از شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: سیاست دولت در راستای اهداف شعار سال یعنی «دولت و ملت همدلی و همزبانی» است و به این جهت از ادارات شهرستان انتظار می رود با برنامه ریزی جهت افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در هفته دولت از مردم نیز در این برنامه‌ها استفاده کنند.

وی هفته دولت را فرصتی برای ارایه عملکرد دستگاههای اجرایی و کارگزاران دولت عنوان کرد و افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه دولت تلاش کرده است با ارایه پروژه‌های عمرانی به مردم و افزایش خدمات عمومی کمترین آسیب به اقشار مستضعفین جامعه وارد شود با این وجود نمی‌توان گفت تحریم هیچ تأثیر در زندگی مردم نداشته است بلکه با اتکا به اقتصاد مقاومتی آثار تحریم بر زندگی مردم تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است.

فرماندار رضوانشهر با اشاره به جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای وین گفت: امروز با اتکا به اقتصاد مقاومتی باید به سمت مقاوم کردن پایه‌های اقتصاد کشور باشیم تا تحریم اینچنینی در آینده بر کشور هیچ گونه تأثیری نداشته باشد و به گقته رییس جمهور در دوران پساتحریم ما باید نگاه اقتصاد مقاومتی به برنامه‌ریزی را حفظ کنیم و برنامه‌های بلندمدت با هدف تقویت پایه اقتصاد ملی پی‌ریزی شود.

امام پناهی با تأکید بر استفاده بهینه از فضای اقتصادی ایجاد شده پس از توافق هسته‌ای و آزاد شدن پولهای بلوکه شده کشور افزود: کشور باید از فضای جدید ایجاد شده نهایت استفاده را ببرد و اینطور نباشد که همه پول‌ها صرف واردات گردد و البته نگاه دولت نیز در همین راستاست و در صدد است یک تحول اقتصادی در کشور ایجاد کند. البته دولت منتظر برداشته شدن تحریم‌ها و تصویب توافق هسته‌ای در کنگره آمریکا نمی‌ماند و اگر کنگره آمریکا این توافق را تأیید نکند به گفته مسئولان آمریکایی این آمریکا است که در انزوا قرار خواهد گرفت.

وی شهیدان رجایی و باهنر را مصداق دولتمردان واقعی دانست و افزود: دولت شهید رجایی هر چند عمر بسیار کوتاهی داشت اما این شهیدان والامقام برای همیشه در قلب و دل مردم ماندگار شدند و امروز جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب هم از آنها به نیکی یاد می‌کنند و ما باید مانند این شهیدان گرانقدر آنچنان تلاش کنیم که اگر روزی مسئولیت خود را تحویل دادیم مردم همچنان از ما به نیکی یاد کنند.

فرماندار رضوانشهر با گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: در مراسم ویژه‌ای از خبرنگاران شهرستان تجلیل خواهد شد ضمن اینکه ما نیز از این قشر زحمت‌کش انتظار داریم برنامه‌های هفته دولت را به خوبی در جراید و پایگاههای خبری مجازی مورد پوشش رسانه‌ای قرار دهند و در عین حال پذیرای نقدهای خبرنگاران درباره شهرستان نیز هستیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir