امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۴/ ۱۳۹۵
رئیس منابع طبیعی رضوانشهر :

رئیس اداره منایع طبیعی رضوانشهر : هفت تیر یادمان اساتید و عالمان در راه احیای سنن پاک و جاودانه الهی و تحکیم بنای توحید و اخلاق آزادی ، عدالت و برابری در جامعه اسلامی است .

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان رضوانشهر در گفت و گویی با پیش رو بودن روز هفتم تیر به خبرنگار رضوان خبر گفت : هفت تیر یادمان اساتید و عالمان در راه احیای سنن پاک و جاودانه الهی و تحکیم بنای توحید و اخلاق آزادی ، عدالت و برابری در جامعه اسلامی است .

یار محمد میکائیلی در این گفت و گو هفتم تیر را یادآور خاطره دلیر مردان و انسان های بزرگی دانست که نامشان به واسطه خدمات و جان فشانی هایی که برای انقلاب و کشور عزیزمان انجام داده اند ماندگار و یادگار است .

وی ادامه داد : حضرت امام خمینی ره در خصوص شهید والامقام بهشتی فرموده اند ؛ بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار در چشم دشمنان اسلام بود که این چنان تشبیه حضرت امام از شهید بهشتی نشانگر نزدیکی ایشان به اصل انقلاب و ارائه خدمات بسیار بالا به انقلاب و مملکت است .

میکائیلی همچنین با تاکید بر اینکه یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ شهید هیچ وقت فراموش نخواهد شد و برای همیشه دریاد و خاطره جاویدان می ماند .

رئیس منابع طبیعی رضوانشهر در پایان سخنان خود امنیت و آسایس موجود امروز در جامعه را مرهون رشادت ها و شهادت های همین عزیزان و شهدای انقلاب دانستند .

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir