امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۴/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر گفت : از نیروی انتظامی انتظار بیشتری میرود تا با حضور در محل و کنترل محیط مانع از جسارت برخی افراد به حریم شهدای گمنام شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : شب های قدر یکی از راه های میانبر جهت رسیدن به خداوند است.

امام جمعه  رضوانشهر افزود : استکبار جهانی میکوشد با کمک صهیونیست با به راه انداختن جنگ های نیابتی در منطقه اولویت های منطقه و جهان اسلام را تغییر دهند.

وی در ادامه افزود : روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مسئله قدس و فلسطین مسئله محوری برای مسلمین جهان است .

امام جمعه رضوانشهر در مورد شیطنت های رژیم بحرین در منطقه افزود : لغو حق شهروندی عیسی احمد قاسم علاوه بر اینکه یک حرکت دیکتاتوری است برای خودشان نیز خطرناک است و زمینه فروپاشی و سقوط خود را فراهم میکند.

حبیبی همچنین افزود : شهر رضوانشهر که دو یا سه خیابان اصلی بیشتر ندارد ، ولی روزه خواری و بد حجابی هر روز در این شهر مشاهده میگردد که از دستگاه قضا و نیروی انتظامی انتظار می رود که در برابر این هنجار شکنی ها حساسیت به خرج دهند تا آنها بفهمند که کار خلاف قانون انجام می دهند.

امام جمعه رضوانشهر در خصوص شهدای گمنام رضوانشهر افزود : با حضور خود و خانوادهایمان مانع حضور افراد مجهول الحال در این جای پاک شویم ،حرم شهدا یعنی حریم که باید حفظ شود و در این خصوص نیز از نیروی انتظامی انتظار بیشتری میرود تا با حضور در محل و کنترل محیط مانع از جسارت برخی افراد به حریم شهدای گمنام شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir