امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۴/ ۱۳۹۵
مسئول قرارگاه دانشجویی شهید خوش‌سیرت:

با تلاش و پشت‌کار بچه‌ها یعنی دوستان خادمی که غالب یا اینکه دانشجو و فارغ‌التحصیل بودند امسال توانست در سطح دانشگاه‌ها و اردوهای دانشجویی کل کشور مقام برتر را کسب کند .

به گزارش رضوان خبر به نقل از پیک دانشجو قرارگاه دانشجویی شهید مهدی خوش سیرت بسیج دانشجویی استان گیلان در همایش راهیان نور (تجلی اخلاص) موفق کسب رتبه برتر شد.

محمد لطیفی مسئول قرارگاه سردار شهید مهدی خوش‌سیرت در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با تلاش و پشت‌کار بچه‌ها یعنی دوستان خادمی که غالب یا اینکه دانشجو و فارغ‌التحصیل بودند امسال توانست  در سطح دانشگاه‌ها و اردوهای دانشجویی کل کشور مقام برتر را کسب کند .

وی افزود: نکته دیگر حائز اهمیت این اتفاق این است که بعد از همایش، سردار آزادی مسئول فرهنگی سازمان بسیج با اعلام خرسندی از برنامه‌های فرهنگی ما در  اردوی راهیان نور دانشجویی خواستار استمرار این اتفاق شدند  که بازهم این منوال پیش برود. الحمدالله به‌واسطه کارهای خوب دوستان ما در بسیج دانشجویی و قرارگاه شهید خوش‌سیرت امروز به اینجا رسیدیم که این قرارگاه به‌عنوان یک قرارگاه ملی مطرح می‌شود و در آن همایش ملی که با حضور همه استان‌ها، مدیران، معاونین وزیر، فرماندهان سپاه و … حضور داشتند  به‌عنوان قرارگاه برتر معرفی  می‌شود و از آن تجلیل می‌شود.

لطیفی تسریح کرد: ما در ذیل همین اتفاق بنا داریم در این قرارگاه دوره روایت گری راویان جوان را در استان گیلان انشا الله راه‌اندازی کنیم که با مشارکت دوستان ما در بسیج دانشگاه آزاد رشت این اتفاق رقم می‌خورد. احتمالاً در نیمه اول شهریور این دوره برگزار شود که مقدماتش برقرار شد. در جلساتش که با ریاست سازمان بسیج دانشجویی و دوستان قرارگاه نور بسیج دانشجویی داشتیم تقریباً پیگیری و رسد شد، دنبال مقدمات بعدی آن هستیم که زیرساخت آن آماده شود.

وی اضافه کرد: در این دوره بنا داریم که از اساتیدی همچون فرماندهان سپاه به‌مانند سردار فضلی استفاده شود. فکر می‌کنم که وعده‌ای که ما به دوستان در اردوی راهیان نور داده بودیم اینجا محقق شود. انشا الله اگر عمری باشد امسال هم بنا داریم این اتفاق رقم بخورد یعنی ما درراهیان نور امسال بتوانیم از همین دوستان جوانی که در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند به‌عنوان راوی استفاده بکنیم چون تأکید سردار فضلی بر این بوده که باید در بحث روایت گری ما یک تمهیدی بیندیشیم و از تعداد بالا و باکیفیت‌تر راویان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir