امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۴/ ۱۳۹۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر اظهار نمود: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس کمترین اقدامی است که ما می توانیم انجام دهیم و همین حضور ، عمل به واجب دینی و تبری جستن از ظلم و ظالمان است.

حجت السلام و المسلمین بخشش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر،  ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان روز جهانی قدس را روزی متعلق به تمام مسلمین دانست و اظهار نمود: روز قدس نشانه تکلیف مداری و مسئولیت شناسی دینی مسلمانان نسبت به مردم مظلوم فلسطین است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر مردم مظلوم فلسطین را قربانی اصلی دسیسه ها و طرحهای شیطانی استکبار و استعمار دانست و گفت: این مردم مظلوم و در عین حال مقاوم و صبور دهها سال است که در خانه و وطن خود مورد انواع ظلم ها و ستمها و تجاوز قرار می گیرند.
وی سکوت و بی تفاوتی مسلمین جهان را در قبال جنایات صهیونیسم نه تنها بر مسلمین بلکه بر هیچ انسان آزاده ای جایز ندانست و اظهار نمود: همگان باید در جهت احقاق حق مردم مظلوم و آزاده فلسطین به هر وسیله‌ای که می توانند اقدام کنند.
حجه الاسلام بخشش حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: حضور در این راهپیمایی کمترین اقدامی است که ما می توانیم انجام دهیم و همین حضور یعنی عمل به واجب دینی و تبری از ظلم و ظالمان است.
وی آمریکا را شریک اصلی رژیم صهیونیستی دانست و تصریح کرد: تمام جنایاتی که رژیم صهیونیستی در فلسطین انجام می‌دهد آمریکا شریک مستقیم آن است زیرا تنها دوستی که همیشه و با تمام توان از این رژیم وحشی حمایت نموده همین شیطان بزرگ است.
حجه الاسلام بخشش حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را یکی از اصول اعتقادی انقلاب اسلامی دانست و اظهار نمود: حضور در این مراسم هم تاکید بر مواضع اصیل انقلاب اسلامی است، هم نشانه حمایت از مظلوم و محکوم نمودن ظلم، هم تجدید عهدی دوباره با امام راحل ( رضوان الله تعالی علیه) و آرمانهای او و هم لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی) است.
وی مردم ایران را مردمی بصیر و ولایتمدار دانست و تصریح کرد: قطعا مردم مؤمن و روزه دار و بیدار ایران اسلامی با شرکت حماسی خود در راهپیمایی روز قدس نشان خواهند داد از پیگیری آزادی قدس شریف دست برنخواهند داشت و تا پایان دادن به عمر نحس رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی از پای نخواهند نشست.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir