امروز مصادف است با: ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

به گزارش رضوان خبر به نقل از دانا ،  در هفته جاری خبر بازداشت حمید بقایی به عنوان یکی از معاونان احمدی نژاد از سوی قوه قضائیه اعلام شد که نشان داد قوه قضائیه در برخورد با مجرمان و متهمان هیچ گونه تعارفی نداشته و به دنبال اجرای عدالت در جامعه است. این اقدام قوه قضائیه […]

به گزارش رضوان خبر به نقل از دانا ،  در هفته جاری خبر بازداشت حمید بقایی به عنوان یکی از معاونان احمدی نژاد از سوی قوه قضائیه اعلام شد که نشان داد قوه قضائیه در برخورد با مجرمان و متهمان هیچ گونه تعارفی نداشته و به دنبال اجرای عدالت در جامعه است.

این اقدام قوه قضائیه نشان دهنده استقلال دستگاه قضایی و عدم تأثیرپذیری آن از فضاسازی های سیاسی بوده و به خوبی روشن می‌کند که فساد اقتصادی چه در دولت و چه برای سایر افراد به عنوان خط قرمز است.

اگرچه برخی از رسانه‌های اصلاح طلب سعی در القای فساد در تمامی بدنه دولت نهم و دهم را داشته اند اما در حقیقت آن چه که تا کنون اثبات شده دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی به صورت جدی برخورد می کند.

با توجه به احکام دیگری که در دستور کار قوه قضائیه قرار گرفته است یکی از نشانه‌های پیگیری‌های جدی قوه قضائیه در بحث فساد اقتصادی، رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی است.

با گذشت بیش از یک سال از آغاز رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در حال حاضر یکی از خواسته های مردم اعلام و اجرای حکم مهدی هاشمی به عنوان یکی از مفسدان اقتصادی در کشور است.

روند رسیدگی به پرونده مجرمان اقتصادی در کشور از چندین سال گذشته آغاز شده است که اقدامات خوب قوه قضائیه از سال های گذشته در این امر نشان می دهد که قوه قضائیه به دنبال پیگیری منویات مقام معظم رهبری در این راستا بوده و در رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی با توجه به فشارهایی که از سوی برخی از قدرت‌ها بر روی آن وجود دارد اهمالی انجام نمی‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir