امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر :مردم و مسئولین باید به اهداف پدافند غیر عامل یعنی ایمن سازی مراکز، رعایت اصول پدافندی در طرح‌های توسعه‌ای، فرهنگ سازی، افزایش مقاوت مردمی، حفظ اقتدار و تداوم چرخه خدمات توجه جدی داشته باشند.

به گزارش رضوان خبر  به مناسبت هفته پدافند غیر عامل  با حضور حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر، فرماندهی سپاه ناحیه و جمعی از مدیران و نهادهای انقلابی شهرستان  و دانش آموزان زنگ پدافند غیر عامل در مدرسه انقلاب پونل نواخته شد.

فرماندار رضوانشهر در جمع مدیران و دانش آموزان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا اعبدالله الحسین(ع) گفت: پدافند غیرعامل به معنی رصد کردن تهدیدات دشمن است و با توجه به این تهدیدات صرفاً نظامی نیست و ممکن است در ابعاد سیاسی، اقتصادی، اطلاعاتی و سایبری باشد لذا همه مدیران و دستگاههای خدماتی و … باید در این راستا آن آمادگی لازم را در زمان وقوع حوادث و بحران ها داشته باشند و بر ضرورت آموزش و آشنایی مردم  با موضوع پدافند غیر عامل خصوصاً در بین نسل جوان جامعه تأکید نمودند.

حمیدرضا امام پناهی افزود : مردم و مسئولین باید به اهداف پدافند غیر عامل یعنی ایمن سازی مراکز، رعایت اصول پدافندی در طرح‌های توسعه‌ای، فرهنگ سازی، افزایش مقاوت مردمی، حفظ اقتدار و تداوم چرخه خدمات توجه جدی داشته باشند. 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir