امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, گیلان
نامه یک دانشجو گیلانی به رییس جمهور:

به ظریف بگویید مردم زیر تابوت سجاد، با اشک و مشت گفتند نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا / هنوز اشک های دختر سه ساله سجاد در فراق پدرش خشک نشده است که شاهد خنده های تلخ دکتر ظریف و جان کری خبیث در نشست وین هستیم. به او هم بگویید مراقب عاقبتش باشد.

به گزارش رضوان خبر به نقل از پیک دانشجو

جناب آقای دکتر روحانی

سلام علیکم

پس از تبریک شهادت همشهری عزیزم، سجاد طاهرنیا که در روز تاسوعای حسینی در حال دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) به حبیب سپاه ملحق شد، به محضر امام زمان (ع) و نایب بر حقش امام خامنه ای عزیز و شما، امیدوارم از کار طاقت فرسای اجرایی کشور، خسته نشده باشید!

ببخشید بابت مزاحمتم،چند کلامی حرف دارم و هدیه ای ارزشمند برای شما و دو تن از وزیران پرکار دولت.

ارادت شما به ساحت قدسی شهدا و دفاع مقدس همیشگی است.جنابعالی حضور پررنگی در اواخر جنگ،اتمام  دفاع مقدس و تثبیت قطعنامه ۵۹۸ داشتید و شخص اول سیاست خارجه ی ما هم آن روزها در مهد دموکراسی !!! مشق سیاست می کردند برای این روزهای ما.

وقتی می بینم با هماهنگی صدا و سیما و رسانه ها به دیدار خانواده های دو شهید و بالاتر و جانبازان بالای هفتاد درصد می روید، به خودم جرأت می دهم حرفهایم را با شما در میان بگذارم.

آقای دکتر روحانی! شما حقوقدان هستید و من یک شهروند عادی، اما خواهشا حرفم را بشنوید و یادگاری ام را بپذیرید زیرا یاد گرفته ایم که به ما قال بیندیشیم و در پی من قال نباشیم.

آقای دکتر؛عکس آخر سجاد و فرزند ۲۲ روزه اش را به شما هدیه می کنم. البته خوب است بدانید که این عکس اولین عکس آن دو نفر هم هست. خواهشا این عکس را جایی بگذارید که هم خودتان ببینید و هم دو وزیر پرکارتان.از نان شب هم برایتان واجب تر است این عکس.افتخار ما این عکس است نه عکس از جان کری در جلسه مذاکره ی دور میز

IMG11020655

اما پیغام اولم:

به اقای جنتی بگویید قیام عاشورا با تک خوانی زن به بهانه ی عاشورا هم خوانی ندارد.دنبال عذر شرعی برای این کارش نگردد. مراقب باشد خط قرمزهای فرهنگ اسلامی ما مثل خطوط قرمز اصول سیاسی مان نادیده گرفته نشود. به او بگویید این شیوه ای که او و معاونینش در موسیقی و فیلم و چاپ کتاب و …. در پیش گرفته اند، ادامه کار عطاء الله مهاجرانی است با کمی تغییر

آیا او عاقبت مهاجرانی را می پسندد یا عاقبت سجاد ما را؟هنوز اشک های دختر سه ساله سجاد در فراق پدرش خشک نشده است که شاهد خنده های تلخ دکتر ظریف و جان کری خبیث در نشست وین هستیم. به او هم بگویید مراقب عاقبتش باشد.

اینکه شرایط مالی سجاد و خانواده اش خوب نبوده و نیست سخت است ولی چشم دوختن به دست اجانب و ساده لوحی برخی ها دردناک است.

تحمل تهدید حرم عمه سادات (س) سخت است ولی حرمت شکنی عمه سادات (س) به بهانه ی اپرای عاشورا دردناک است.

اینکه برخی ها علت رفتن سجاد به سوریه را نمی فهمند سخت است اما دیدن دست ظریف در دست قاتل سجاد و حامی سلفی های کثیف دردناک است.

شنیدن خاطره ی رقص ترکش و خمپاره در ساق پا و پهلوی سجاد سخت است ولی زانو زدن ظریف مقابل حامیان تکفیری های کثیف دردناک است.

139407051610482146184574

همرزمان سجاد پرچم  کلنا عباسک یا زینب (س) او را زمین نمی گذارند، اما ما نگران زمین ماندن پرچم لبیک یا خامنه ای در بدنه دولت شما هستیم.

فرزندان و خانواده سجاد و مردم رشت، گزینه ی روی میز آمریکا را با گزینه ی روی دست خودشان پاسخ دادند، با تابوت شهید سجاد طاهرنیا…

resized_1302388_224

به آقای ظریف بگویید، این شعار تشییع کنندگان بود:

نسیمی جان فزا می آید، بوی کرب و بلا می آید…

این گل پرپر ماست هدیه به رهبرماست …

به دکتر ظریف بگویید مردم زیر تابوت سجاد، با اشک و مشت گفتند نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا …

و این هم سخن مادرشهید مدافع حرم، سجاد طاهرنیا بود :

اگر هزاران پسر هم داشتم فدای مقام معظم رهبری دام ظله العالی می کردم.

با آرزوی عاقبت به خیری شما

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir