امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان
سه شنبه ساعت 19:30 از شبکه یک سیما؛

در پرده اول این مستند با عنوان ارتش سری ، مدل آمریکا برای فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و پیاده‌کردن دقیق این مدل برای ایران و غفلت برخی نهادها در ایران با محوریت هجوم کالاهای مصرفی غربی و ترویج سبک زندگی آمریکایی به بازار داخل بررسی شده است.

رضوان خبر  به نقل از فردانیوز نوشت: برنامه ثریا با توجه به شرایط و مراحل حساسی که بعد از برجام به وجود آمده، مجموعه مستندی را با نام ” ارباب رخنه ها ” برای پخش از شبکه اول سیما تولید کرده است.

اولین قسمت از این مجموعه با نام «مزه مذاکره»، در دو اپیزود متفاوت به موضوع نقشه‌های رخنه آمریکا در ایران می‌پردازد. در پرده اول این مستند با عنوان ارتش سری ، مدل آمریکا برای فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و پیاده‌کردن دقیق این مدل برای ایران و غفلت برخی نهادها در ایران با محوریت هجوم کالاهای مصرفی غربی و ترویج سبک زندگی آمریکایی به بازار داخل بررسی شده است.

پرده دوم با عنوان سودای بازگشت نیز با مروری بر اسناد آشکار مراکز تصمیم‌ساز در غرب به تلاش‌های دولت آمریکا برای اثر‌گذاری روی شخصیت‌های سیاسی ایران و تمایل برخی از این اشخاص به شکستن تابوی مذاکره با آمریکا و تداوم مدل مذاکرات هسته‌ای به سایر موضوعات می پردازد.

این مستند جدید ثریا، سه شنبه دوازدهم آبان ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir