امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۸/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر :

امام پناهی : مردم رضوانشهر در یوم الله ۱۳ آبان امسال باشکوه تر و منسجم تر از سال های قبل شرکت می کنند.

حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار رضوان خبر اذعان کرد :  صدای انزجار از استکبار جهانی از حلقوم ملت ایران به گوش جهانیان می رسد و با توجه به اینکه در ۱۳ آبان سه رخداد مهم در تاریخ انقلاب رخ داده است  و هر یک به نوبه خود در شکل دادن حرکت انقلاب اسلامی نقش خاصی ایفا کرد. 

فرماندار رضوانشهر گفت: ملت مسلمان ایران بویژه دانش آموزان و دانشجویان و اقشار مختلف جامعه با حضور میلیونی خود بار دیگر این پیام را همچنان به گوش دنیا میرسانند که از استکبار جهانی که در صدد استعمار ملتهای آزادی خواه جهان هستند بیزار می باشند.

امام پناهی به روز تبعید حضرت امام خمینی (ره) در این روز اشاره کرد و اظهار داشت:این روز نماد تحمل سختی ها و تبعیدهای امام راحل است که با پایمردی مردم نتیجه داد.

وی الگو گیری از مقاومت های شجاعانه آن زمان را پشتوانه خوبی برای تحقق خواسته های بحق مردم در موضوع مذاکرات هسته ای عنوان کرد و اظهار داشت:ملت ایران همچنان شیطنت ها و فریبکاریهای آمریکایی ها را فراموش نکرده اند و با هوشیاری کامل اندیشه استکبار ستیزی خود را دنبال میکند.

فرماندار رضوانشهر در ادامه افزود : در شهرستان رضوانشهر ستاد استقبال از ۱۳ آبان و راهپیمایی باشکوه تشکیل شده است و با حضور پرشور مردم در شهر رضوانشهر و بخش پره سر با سر دادن شعارهای وحدت بخش خودشان این پیام را به استکبار جهانی خواهند رساند ، که هنوز ملت ایران پشتیبان نظام ، ولایت فقیه و رهبری هستند و حمایت خودشان را از دولت در همه زمینه ها اعلام می دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir