امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۹/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر اظهار نمود: حضرت امام (ره) فرمودند بسیج میقات پابرهنگان است و میقات یعنی مُحرم شدن و بسیجی باید فدایی دین و انقلاب باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، به مناسبت هفته بسیج جمعی از پاسداران و بسیجیان به دیدار با امام جمعه در دفتر ایشان رفتند تا با آرمانهای حضرت امام و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین حبیبی امام جمعه رضوانشهر در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج  خطاب به حاضران در جلسه اظهار نمود: بسیجی واقعی کسی است که باور عمیق به خدا دارد و در عرصه های دین و انقلاب حضور دارد و باید سعی کند این فرهنگ را ترویج کند.

وی در همین زمینه ادامه داد: حضرت امام (ره) فرمودند بسیج میقات پابرهنگان است و میقات یعنی مُحرم شدن و بسیجی باید فدایی دین و انقلاب باشد.

امام جمعه رضوانشهر گسترش فرهنگ بسیجی را مایه پیروزی در همه عرصه ها دانست و تصریح نمود: در حال حاضر بسیج باید در عرصه فرهنگی وارد شود که این خود از دغدغه های مهم رهبری است.

وی با اشاره به تهدیدات فرهنگی از سوی دشمنان اظهار نمود: اگر فضای دینی  کیفیت دار باشد به راحتی می توان در مقابل تمام تهدیدات فرهنگی ایستاد و مقابله نمود.

وی رسالت بعدی بسیج را ورود در عرصه اقتصادی دانست و افزود: بسیج با لبیک گفتن به ندای رهبری باید اقتصاد مقاومتی را در جامعه نهادینه نماید.

حجت الاسلام حبیبی عرصه مهم دیگر را مقابله با نفوذ سیاسی دشمنان دانست و گفت: دشمن در صدد تفرقه در بین گروههای سیاسی و قومیتی است و باید بسیجیان این وحدت را ایجاد نمایند و در سایه معیار واحد ولایت فقیه همه گروهها با یکدیگر متحد شوند.

وی در خاتمه بصیرت سیاسی را برای بسیجیان بسیار مهم دانست و اظهار نمود: انتخابات خبرگان رهبری و مجلس را پیش رو داریم و باید بسیجیان با بینش و بصیرت سیاسی در عرصه انتخابات حاضر شوند تا حماسه سیاسی در کشور ایجاد شود.

انتهای پیام/

خبرنگار : محسن صیاد قنبری

03

04

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir