امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۹/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, گیلان
به مناسبت هفته بسیج :

فرمانده سپاه ناحیه تالش : امنیتی که امروز در مملکت حکم فرما است مدیون خون شهدا هستیم و ماباید بتوانیم ادامه دهنده راه انها باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر از اسالم عصر دیروز مراسم یادواره شهدا با حضور خواهران بسیجی در مسجد جامع اسالم برگزارشد.

هدف از برگزاری این مراسم  خانواده  و سبک زندگی اسلامی می باشد برگزارشد و فرمانده ناحیه سپاه تالش اظهار کرد ما در زندگی خود باید از شهدا سبک زندگی را یاد بگیرم و آنها را الگوی زندگی خود قرار بدهیم.

وی در ادامه افزود : اگر قرار باشد همش بگیوییم ما شرمنده ایم که نمی شود ، ما باید در گفتارمان نیز عمل کنیم شهدایی که برای حفظ آبرو و دفاع از ناموس دفاع  رفتند و شهید شدند الان بعضی افراد عکسهای خود را خیلی راحت درشبکه های اجتماعی به اشتراک میگزارند و به آن  افتخار هم میکنند و این نشان از تربیت پدر و مادرها است پدر مادر باید مواظب بچه ها باشند آنهای که حتی رفتارهای خود را هم از همین شبکه ها یاد میگرنند ،امروزه شبکه های اجتماعی تلگرام و واتس آپ و ماهوراه بجای تربیت پدر مادرها آمدند.

سرهنگ منشوری در پایان مراسم نیز  همراه با حوزه بسیج خواهران با مادران و خانوادهای شهدا دیدار نمود و افزود : امنیتی که امروز در مملکت حکم فرما است مدیون خون شهدا هستیم و ماباید بتوانیم ادامه دهنده راه انها باشیم.

انتهای پیام/

خبرنگار : سونیا قنبری

02

03

04

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir