امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۹/ ۱۳۹۴
امام جمعه پره سر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت:

امام جمعه رضوانشهر گفت : معنی نفوذ افرادی هستند که در بدنه دولت جذب شده اند و برای نظام مشکل آفرینند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حجت الاسلام محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر گفت : نیروهای انقلاب که برای نظام مشکل ایجاد نمی کنند ، افرادی در بدنه دولت جذب شده اند که عوانل و دست نشانده دشمن در داخل کشور هستند.

وی در ادامه گفت: دشمنان از طریق شبکه های اجتماعی و لذایذ جنسی جهت سست کردن پایه های نظام مقدس جمهوری اسلام در داخل کشور برنامه ریزی های گسترده انجام داده اند و این یعنی نفوذ.

مهدی نژاد گفت : روز نامه هایی در داخل کشور در حال فعالیت هستند که با اقدامات و اخبار خود ضربه به نظام میزنند و آب در آسیاب دشمن میریزند.

خطیب جمعه پره سر گفت : در مورد دیدا رئیس جمهور روسیه با رهبر معظم انقلاب بود که غرب را به کما برد و با این دیدار ولایت مداری را به خیلی ها یاد داد.

وی در ادامه افزود: رزمایش همزمان ۲۰ هزار گردان بیت المقدس بسیج به ورت همزمان بود که با شعار الی بیت المقدس راه خود را برای حضور در مسجد بیت المقدس هموار میکنند و خواستهایشان جنگ با داعش و دفاع از حرم حضرت زینب (س)است که فرمانده بسیج گفت اگر بسیجیان را بخواهیم اعزام کنیم اتوبوس در کشور کم خواهد آمد .

مهدی نژاد در پایان خطبه های خود ضمن تقدیر از حرکت ایسته نیروی انتظامی گفت: فرمانده نیروی انتظامی در حرکای شایسته در برخورد با با ارازل و بدحجابان که درکشور در حال وقوع است و بر امه وظیفه است که از این حرکت حمایت کنیم و به برادران زحمت کش نیروی انتظامی یاری برسانیم.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir