امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
تاریخ انتشار:۲۴/ ۱۰/ ۱۳۹۴

معاون فرماندار رضوانشهر بیان داشت: برای توزیع مراکز میوه شب عید شهرداری رضوانشهر و پره سر باید مراکزی را در سطح شهر رضوانشهر و پره سر جهت استفاده شهروندان فراهم نمایند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، جلسه ستاد تنظیم بازار با محوریت توزیع میوه شب عید (ویژه پایان سال) با حضور عاملین توزیع و دستگاه های نظارتی و خدماتی شهرستان به ریاست ابراهیم چراغی معاون فرماندار رضوانشهر در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار شهرستان رضوانشهر با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید بسیار اهمیت دارد، گفت: جهت اجرای هر چه مطلوب‌تر توزیع میوه شب عید اداراتی که به‌طور مستقیم با این موضوع ارتباط دارند باید از تمام ظرفیت ها جهت ارائه خدمات به مردم فهیم شهرستان استفاده نمایند.

ابراهیم چراغی به توزیع ۳۵ تن میوه شب عید در شهرستان رضوانشهر پرداخت و افزود: میوه شب عید شهروندان از اهمیت زیادی برخوردار است و در شهرستان رضوانشهر ۲۰ تن سیب و ۱۵ تن پرتقال لحاظ شده است که تامین و توزیع این میوه‌ها به عهده اداره تعاون روستایی شهرستان با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی شهرستان می‌باشد.

وی در ادامه افزود: نیروی انتظامی و راهور برای مسئله ترافیک و نظم در بازار و توزیع میوه شب عید تمام تلاش خود را به‌کار گیرند تا در این خصوص مشکلی برای عبور و مرور مردم در سطح شهرستان به خاطر پایان سال و شب عید به‌وجود نیاید.

ابراهیم چراغی بیان داشت: برای توزیع مراکز میوه شب عید شهرداری رضوانشهر و پره سر باید مراکزی را در سطح شهر رضوانشهر و پره سر جهت استفاده شهروندان فراهم نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir