امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
تاریخ انتشار:۰۴/ ۱۱/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر : همه ما باید تلاش کنیم با پیروی از قانون بستری را فراهم کنیم انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را با موفقیت پشت سر بگذاریم .

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، جلسه آموزشی اعضای هیأت های اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان با حضور حسنی پور فرماندار و رئیس هیأت اجرایی شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

فرماندار رضوانشهر در این نشست در جمع  اعضاء هیأت اجرایی شهرستان مهم ترین اصل در برگزاری انتخابات را اجرای مر قانون دانست  و افزود:  همه ما باید تلاش کنیم با پیروی از قانون بستری را فراهم کنیم انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را با موفقیت پشت سر بگذاریم .

عسگر حسنی پور با اشاره به اهمیت وجایگاه ونقش هیات های اجرایی در برگزاری انتخابات اظهار داشت : اعضای هیات های اجرایی ونظارت بر انتخابات شهرستان باید با تعامل یکدیگر انتخاباتی خوب و بی نقص برگزار کنند.

وی با  تأکید بر اینکه  اعضای هیات های اجرایی باید ضمن تسلط کامل به قانون انتخابات ، امین مردم نیز باشند و از رای مردم صیانت کنند افزود: به گونه ای عمل کنید که مردم نیز واقعا شما را  به عنوان امین خود در امر برگزاری انتخابات قبول نموده و با تعامل و اتحاد شرایط را برای برگزاری انتخاباتی سالم ، باشکوه و با حضور حداکثری مردم فراهم نمائید .

حسنی پور  در ادامه با اشاره به اعضای سر صندوق نیز گفت:  افرادی که با کاندیدا نسبت سببی و نسبی دارند یا برای نامزد خاصی فعالیت می نماید نباید بعنوان اعضای شعب انتخاب شوند و همچنین باید از نیروهای جوان در کنار نیروهای با تجربه استفاده شود.

وی با تأکید بر بازدید هیأت اجرایی به همراه هیأت نظارت شهرستان (رضوانشهر و پره سر) از محل شعبات اخذ رأی اظهار داشتند : کلیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز لازم بررسی و تهیه گردد.

در ادامه تمامی اعضای هیأت های اجرایی شهرستان رضوانشهر و بخش پره سر در دوره آموزشی مراحل مختلف قوانین و آئین نامه های اجرایی دو انتخابات همزمان شرکت نمودند. 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir