امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴

پروژه عمرانی پل بیک زاد محله در دو دهنه ۲۶ متری به طول ۵۲ و به عرض ۹ متر با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی مورد بهره برداری قرار گرفته است و همچنین این پل راه ارتباطی شهر رضوانشهر به پره سر و روستاهای همجوار را به شهر متصل می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، همزمان با دهه مبارک فجر پل بیک زاد محله شهرستان رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .

این ماسم افتتاحیه با حضور نماینده  شهرستانهای تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و مسئولین و مدیران شهرستان انجام شد و پل بیک زادمحله که مسیر ارتباطی رضوانشهر به پره سر و شهرستان تالش و اهالی منطقه می باشد، مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 عسکر حسنی پور در آئین بهره برداری از این پروژه از رئیس اداره راه و شهرسازی رضوانشهر و مجموعه همکاران و پیمانکار پروژه و همچنین مردم خونگرم منطقه که در احداث این پل همکاری و تلاش کردند تقدیر و تشکر نمودند و افزودند: دولت تدبیر وامید تمام تلاش خود را در جهت توسعه و عمران و آبادانی کشور بکار گرفته است لذا در این راستا همه مدیران دستگاههای اجرایی باید توان خود را برای خدمت به مردم و آبادانی شهرستان بکار گیرند. 

لازم ذکر است پروژه عمرانی پل بیک زاد محله در دو دهنه ۲۶ متری به طول ۵۲ و به عرض ۹ متر با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی مورد بهره برداری قرار گرفته است و همچنین این پل راه ارتباطی شهر رضوانشهر به پره سر و روستاهای همجوار را به شهر  متصل می کند.

انتهای پیام/

03

04

05

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir