امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۲۲/ ۱۱/ ۱۳۹۴
بعد از 6 ماه تعطیلی/

پس از بازسازی بخش‌های خط تولید کارخانه چوب و کاغذ چوکا، امروز با حضور مسئولان شهرستانی و استانی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، محمدرضا وزوایی امروز در جمع کارگران چوکا، اظهار داشت: نهال پویای انقلاب اسلامی که در سال ۵۷ روید امروز بعد از ۳۷ سال به درخت پویای تبدیل شد و این ایام مصادف است با موفقیت‌های چشمگیری که نصیب کارخانه چوکا به‌عنوان یک چرخه تولید شده است.

وی گفت: چوکا زمانی که در آبان ۹۳ مدیریت جدی مسئولیت را برعهده گرفت و با شرایط بدی همچون ۴۳ میلیاردی بدهی جاری و انبارهای خالی از مواد خام و خطوط تولید فرسوده و خط انفجار و آسیب‌های جانی و مالی مواجه شد و این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های آلاینده محیط زیست در سطح استان گیلان بود و در این شرایط کارخانه چوکا تحویل گرفته شد.

وزوایی افزود: با توکل به لطف خدا و تجربیات، اقدام به بازسازی کارخانه چوکا کردیم و امروز بسیار خوشحال و مسرور هستم که اولین طرح بازسازی انجام شد و با روحیه جهادی به‌دست جوانان ایرانی و کارگران چوکا و با استراتژیک اقتصاد مقاومتی به ثمر رسید.

مدیرعامل کارخانه چوکا افزود: در بازسازی چوکا مهندسان  نیز همراه کارگران در بدترین شرایط دوش به دوش هم مشارکت کردند، پروژه بازسازی شامل دو بخش گام اول گذاشتن از خط انحلال و انفجار صنایع چوکا و به در رفتن سرمایه ملی و فاز دوم افزایش تولید است.

وزوایی افزود: در طی این شش ماه واحد تخته چندلایی که در ۱۲ سال متوقف بود بازسازی شد و واحد سوت‌سازی و خمیر کاغذ بازسازی شد و امروز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: واحد پالت‌سازی نیز به مجموعه اضافه شد و هم اکنون نیز در حال تولید است و  احداث دانشگاه علمی کاربردی چوکا برای تربیت نیروی کار جدید این مجموعه انجام شد.

مدیرعامل کارخانه چوکا خاطر نشان کرد: امروز ژنراتور شرکت بعد از سال‌ها استارت خورد و موجب افزایش تولید برق و خودکفایی برق چوکا می‌شود.

انتهای پیام/

02

03

04

05

06

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir