امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۷
تاریخ انتشار:۱۵/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
پدر شهید احمدی روشن:

پدر شهید احمدی روشن با بیان اینکه از شهادت مصطفی ناراحت نیستم زیرا هزاران مصطفای دیگر در دانشگاه ها دارم گفت: باید حواسمان باشد تا از دشمن رکب نخوریم چرا که دشمن هیچوقت به تعهدات خود عمل نکرده و نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، پدر شهید احمدی روشن در یادواره شهدای دانشجوی رشته های فنی مهندسی دانشکده فنی رضوانشهر که در راستای اولین کنگره ۸۰۰۰ شهید استان به همت بسیج دانشجویی این دانشکده  برگزار شد، با اشاره اخلاقیات و خصوصیات فرزند شهیدش اظهار کرد: از شهادت مصطفی ناراحت نیستم چرا که بعد از مصطفی هزاران مصطفایی دیگر در دانشگاه ها بدست آوردم چرا که می دانم شما دانشجویان در رشته های فنی و مهندسی ادامه دهنده راه پسرم هستید.

وی افزود: اگر بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم ابتدا باید معنای شهید را بدانیم چرا که خدواند در قرآن فرمودنده اند شهدا زنده اند و در نزد من روزی می‌خورند.

پدر شهید احمدی روشن گفت: یکی از وظایف ما روایتگری ویژگی های شهدا است و خانواده های شهدا، مادران شهدا باید با الگو قرار دادن حضرت زینب ادامه دهنده راه ایشان باشند.

وی با اشاره به این جمله که کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود گفت: یزیدیان با نعل های تازه به اسبان خود بر بدن پاک امام حسین(ع) تاختند با این هدف که کربلا را در کربلا دفن کنند اما اراده خداوند از همه اراده ها بالاتر بود.

پدر شهید احمدی روشن در ادامه افزود: بر خود وظیفه می‌دانم که ویژگی های مصطفی را برای شما بیان کنم اما اگر بخواهم تمام ویژگی هایش را بازگو کنم وقت زیادی خواهد برد.

 وی در ادامه به ویژگی خوب بودن فرزندش اشاره کرد و گفت: خداوند در قرآن نیکی به پدر مادر را بسیار سفارش کرده است و مصطفی مصداق این آیه شریفه است چرا که ما به یاد نداریم که مصطفی حتی یک بار موجب ناراحتی ما شده باشد.

پدر شهید احمدی روشن تصریح کرد: مصطفی علاوه بر این که برای ما یک فرزند خوبی بود سرباز خوبی برای نظام بود.

وی با اشاره به فداکاری ها و تلاش های شهید مصطفی احمدی روشن و همکارانش گفت: ما نباید اجازه بدهیم که عزت و اقتدار ما زیر سوال برود.

پدر شهید روشن با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود: باید حواسمان باشد تا از دشمن رکب نخوریم چرا که دشمن هیچوقت به تعهدات خود عمل نکرده و نخواهد کرد.

وی با بیان این که مقام معظم رهبری نسبت به مذاکرات خوشبین نبودند و نرمش قهرمانانه را بیان کرند، گفت ما به تبعیت از رهبری برجام را قبول کردیم و پذیرفتیم، چرا که می‌دانیم از این برجام نافرجام چیزی حاصل نمی‌شود و دشمن به تعهداتی که در برجام آمده است، عمل نخواهد کرد.

پدر شهید احمدی روشن خاطر نشان کرد: دشمن ما فقط دشمن هسته ای نیست بلکه دشمن دین ما، دشمن قرآن و دشمن خدای ما است، ما همه در مقابل نظام مسئولیم و باید جلوی نفوذ دشمن را بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir