امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۱۶/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ورزشی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: برانکو چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس در حال خدمت کردن به فوتبال ایران است.

به گزارش رضوان خبر به نقل از مشرق نیوز ، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در مورد این بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی از دو تیم دیدیم. بازی فیزیکی و تاکتیکی بود. روی نقاط قوت حریف کار کرده بودیم و دیدید آنها به غیر از دقیقه آخر کمتر به ما نزدیک شدند.

قلعه‌نویی گفت: دو موقعیت تک به تک به دست آوردیم که اگر گل می‌شد می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. به فوتبال ایران و طرفداران پرسپولیس به خاطر حضور برانکو تبریک می‌گویم. او چه در گذشته و چه در حال در خدمت کردن است.

وی در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس مقابل هر تیم ۱۰ موقعیت گل داشت اما مقابل ما موقعیتی به دست نیاورد و فقط پرسپولیس روی یک اشتباهی که ما کردیم به گل رسید. به هر حال ما هر ۴ روز یک بار بازی می‌کنیم. در ابوظبی مسابقه سنگینی را پشت سر گذاشتیم. جا دارد از هواداران که ما را تنها نگذاشتند تشکر کنم و انشاءالله در ادامه نتایج بهتری بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که با این تساوی به نظر می‌رسد که هواداران استقلال هم خوشحال شده‌اند چرا که پرسپولیس از صدر دور شد، گفت: ما به منافع تراکتورسازی فکر می‌کنیم نه چیز دیگری. شما ببینید ما بازی‌های سختی مقابل سپاهان، استقلال خوزستان و نفت بیرون از خانه داشتیم و فقط مقابل سپاهان در خانه بازی کردیم. وقتی تراکتور مقابل این پرسپولیس که شرایط خوبی دارد در آزادی مساوی می‌کند نشان می‌دهد که ما عملکرد خوبی داریم. امروز حق‌مان برد بود و بازی خوبی انجام دادیم و ما فقط به دنبال منافع تراکتورسازی هستیم.

قلعه‌نویی در رابطه با اینکه آیا هدف تیمش قهرمانی یا کسب سهمیه است، تصریح کرد: ما بازی به بازی فکر می‌کنیم و کار را جلو می‌بریم. هدف اول ما کسب سهمیه است. وقتی تراکتورسازی امروز اینقدر خوب بازی می‌کند و به حریف موقعیت نمی‌دهد نشان می‌دهد کیفیتش چقدر بالا رفته است.

وی در مورد بهترین بازیکن بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در دیدار امروز عنوان کرد: کل تیم تراکتورسازی امروز خوب بازی کرد و نمی‌توانم فرد خاصی را اسم ببرم. در مورد بهترین بازیکن پرسپولیس هم باید مربیان این تیم نظر دهد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا اخباری بهترین بازیکن تیمش نبود، گفت: اخباری یک گلر کامل است اما او مگر چه توپی را در بازی پرسپولیس گرفت که بخواهیم بگوییم بهترین است و فقط چند ارسال روی دروازه‌مان شد و موقعیت دیگری نبود.

وی در پاسخ به سؤالی در باره نارنجک‌هایی که در بازی امروز زده شد، گفت: من از شما می‌پرسم آیا این کارها خوب است؟

وقتی خبرنگاران گفتند این حرکات مناسب نیست قلعه‌نویی در ادامه تاکید کرد: متاسفانه ۹۰ دقیقه هم علیه ما فحاشی شد. وقتی ما این بازی با برنامه را انجام دادیم و خوب کار کردیم باید این رفتارها شود؟ اگر من تیمم ۴ گل دریافت می‌کرد آدم خوبی می‌شدم؟ دو سال پیش اسماعیل حسن‌زاده به خاطر اتفاقاتی که در بازی ما افتاده بود و اینقدر هم مسئله جدی نبود یک امتیاز از ما کسر کرد. حالا ببینیم چه می‌شود. متاسفانه مشکل‌شان با قلعه‌نویی است. ما چند هفته از داوری ضربه خوردیم. در مقابل سپاهان و پدیده از داوری متضرر شدیم. جالب است که اصلا کارشناسی بازی با سپاهان را هم نشان ندادند. مقابل استقلال خوزستان توپی که مقابل بیرون محوطه جریمه خطا شده یک متر به داخل می‌برند. متاسفانه این اتفاقات می‌افتد. مقابل پرسپولیس بازیکنی که باید اخراج می‌شده را جریمه نکردند. آن وقت خطای هند بازیکن ما را گرفتند. در شرایطی که نگاه‌ها به فوتبال ایران است پرتاب این ترقه‌ها شایسته نبود. یک بار به خاطر این ترقه‌ها چشم یک مامور انتظامی از بین رفته و انگار این مسئله درس عبرت نشده است.

وی در مورد اینکه داوری امروز تحت تاثیر جو ورزشگاه بود، گفت: من به تورج حق‌وردی ارادات دارم، اما این اشتباهاتی که علیه تیم ما اتفاق می‌افتد برایم قابل هضم نیست. در یک صحنه باید بازیکن حریف اخراج می‌شده ولی به ضرر تیم ما خطای هند می‌گیرند. ما از داوری‌ها ضربه می‌خوریم. فریدون اصفهانیان بررسی کند که بعد از بازی با پدیده چند اشتباه علیه ما صورت گرفته است. باز هم به داوران خداقوت می‌گویم.

وی در پاسخ به سؤالی به یکی از خبرنگاران پرسید که طی آن اعلام کرد می‌گویند سعید آقایی سه اخطاره بوده و نباید امروز بازی می‌کرد، گفت: ما این مسئله را در مورد مهدی شریفی شنیده بودیم اما چنین بحثی در مورد آقایی نبود. احتمالا شما منظورتان به شریفی است که او هم بازی نکرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir