امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
تاریخ انتشار:۱۸/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دبیر اجرایی خدمات سفر رضوانشهر

رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رضوانشهر : تمامی ادارات و نهاد های همکار در ستاد خدمات سفر شهرستان رضوانشهر به مدیریت فرماندار شهرستان برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر برای مسافران نوروزی اعلام آمادگی کردند.

دبیر اجرایی خدمات سفر شهرستان رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار رضوان خبر گفت : شهرستان رضوانشهر آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می باشد .

در همین راستا هادی پور افزود : جلسات هماهنگی جهت استفاده از تمامی ظرفیت های اقامتی پذیرایی و تفریحی اعم از اسکان مدارس ، هتل ها ، مجتمع های فرهنگی و خانه مسافر ها جهت اقامت و پذیرایی از میهمانان آماده می باشد .

مراسم از نوروز در ۲ نقطه در روزهای ۲۵ و ۲۶ در شهر پره سر و رضوانشهر با اجرای نوروزی خوانی ، هفت سین بران و مراسم آئینی عروس غوله همراه با ساز و سورنای محلی اجرا می گردد.

این مراسم جزء مراسمات دیرینه گیلان بوده که از دیر باز هنگام سال تحویل در جای جای استان گیلان بصورت خود جوش و گروهی برگزار می شود.

وی همچنین در راستای غنی سازی اوقات فراغت گردشگران و میهمانان نوروزی افزود : ۲ نمایشگاه صنایع دستی و سوغات و ۶ ایستگاه صنایع دستی و ۴ جشنواره فرهنگی بازی های بومی ، محلی در سطح شهرستان رضوانشهر برگزار می گردد.

رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رضوانشهر جهت معرفی جاذبه های فرهنگی و گردشگری و امنیت جاده ای۲ مرکز اطلاع رسانی به همراه ۶ چادر امدادی و خیمه نماز و همچنین حضور نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی ، ۶ دستگاه خودروی امدادی و نجات ، اورژانس و امداد خودرو در سطح شهرستان مشغول ارائه خدمات به مسافران می باشند.

هادی پور افزود: ۲۰ نیروی نظارتی در طول ایام نوروز به صورت روزانه از تمامی واحد های خدماتی صنفی ، بهداشتی و مواد غذایی نظارت بعمل می آورند.

دبیر ستاد اجرایی تسهیلات سفرهای نوروزی رضوانشهر گفت : ۲۰ هزار برگ بروشور و نقشه گردشگری جهت معرفی میمانان نوروزی در ورودی استان و سطح شهرستان های استان گیلان توزیع می گردد.

وی اذعان داشت : جهت ارائه خدمات الکترونیکی بصورت شبانه روزی بر روی عملکرد تمامی خودپردازهای بانک های عامل در شهرستان نظارت بعمل می آورند.

هادی پور افزود : تمامی ادارات و نهاد های همکار در ستاد خدمات سفر شهرستان رضوانشهر به مدیریت فرماندار شهرستان برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر برای مسافران نوروزی اعلام آمادگی کردند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir