امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
تاریخ انتشار:۲۸/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

فرماندار رضوانشهر: انتخابات ۷ اسفند یک پدیده منحصر به فرد جهت تجدید پیوند ملت با نظام و رهبری و دولت تدبیر و امید بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، جلسه داخلی به منظور تقدیر و تشکر از پرسنل فرمانداری و عوامل اجرایی ستاد انتخابات شهرستان با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، بخشداران مرکزی و پره سر و کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه شهرستان رضوانشهر در محل فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم فرماندار رضوانشهر به موضوع انتخابات پرداخت و افزود : انتخابات ۷ اسفند یک پدیده منحصر به فرد جهت تجدید پیوند ملت با نظام و رهبری و دولت تدبیر و امید بود و این پدیده منحصر به فرد بدلیل این بود که انتخابات یک رکن اساسی در مردم سالاری دینی می باشد.

 عسکر حسنی پور اظهار کرد: همه با یک احساس تکلیف شرعی برای خود و حضور حماسی ،در تعیین سرنوشت کشور خود دخیل شدند و اینها همه به سلامت انتخابات مرتبط بوده و مردم به بی طرف بودن مجریان انتخابات مطمئن هستند این بعنوان یک برگ برنده همراه با اجر دنیوی و اخروی  برای شما عزیزان بوده است.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان فرمانداری در طی سال ۹۴ ، نقش پرسنل فرمانداری و بخشداری ها را در موفقیت های شهرستان مهم ارزیابی نمود و در سال جدید آرزوی موفقیت و پیروزی برای خانواده های آنان خواستار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir