امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان

همه حرف کروبی این است که “ما را هم ببینید!” و احتمالا به عنوان موجودی مفرح، در میانه این همه گرفتاری، اندکی دیدن او، عیب و ایرادی هم نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از مشرق ، مهدی محمدی در کانال شخصی اش با استقبال از نامه مهدی کروبی خطاب به روحانی نوشت: مهدی کروبی که اکنون در باغی در جماران محصور است، نامه ای به آقای روحانی نوشته و در آن خواستار محاکمه علنی شده است.

 متن، در واقع یک التماس نامه، و همه حرفش این است که “ما را هم ببینید!” و احتمالا به عنوان موجودی مفرح، در میانه این همه گرفتاری، اندکی دیدن او، عیب و ایرادی هم نداشته باشد. منتها این امر ممکن است خطراتی هم برای جناب ایشان ایجاد کند. مثلا حین نظاره چهره رعنای جناب شیخ ممکن است خلایق ناگهان به یاد بیاورند که ایشان در انتخابات ٨٨ حتی از “آراء باطله” هم کمتر رای آورد! یا حتی ممکن است این را هم به خاطر بیاورند که او بعد از انتخابات ٨٨ محصور نشد بلکه قریب به دو سال بعد، در ٢۶ بهمن ٨٩، زمانی گرفتار شد که به تحریک کسانی که بعدها داعش را خلق کردند، قصد داشت یک نسخه ایرانی از داعش ایجاد کند.

من البته با ایده محاکمه علنی موافقم. هم فرصتی خواهد بود برای ستانده شدن داغ دل میلیون ها مرد و زن مظلوم ایرانی که توهمات مالیخولیایی یک مشت جنایتکار در سال ٨٨ آتش در زندگی آنها افکند؛ و هم صحنه ای برای خلق کمدی های بی نظیر، ناشی از مهارت شگرف ایشان در ارائه استدلال های پیچیده و مبهوت ساختن افکار عمومی!

دیدگاه ها

یک پاسخ به “با ایده محاکمه علنی کروبی موافقم!”

  1. شهبازی گفت:

    این مهمی محمدی کیه؟حرف بقیه مردم ایرانو میزنه یا حرف خودشو؟لطفا نظرشو درباره مشایی احمدی نژاد و رحیمی و بابک زنجانی هم بگه تا با افکارشون اشناتر بشیم

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir