امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
زمان دقیق اجلاسیه های نخستین کنگره ملی از زبان معاون هماهنگ کننده سپاه قدس؛

بایرامی گفت: پارک موزه دفاع مقدس در بسیاری از استان ها ایجاد شده است اما احداث آن در گیلان مغفول مانده است اکنون زمین برای احداث این پارک فراهم شده و ما امیدواریم هرچه سریعتر شاهد ساخت این پارک موزه باشیم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از ۸۰۰۰ قهرمان، عباس بایرامی در دومین کنگره شهدای دانشجوی گیلان که در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد با اشاره به کنگره ملی ۸هزار شهید گیلان که از جمعه جاری در رشت برگزار می شود اظهار کرد: کنگره شهدای گیلان با رویکرد فرهنگی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه کنگره شهدا به معنای پایان برنامه ها نیست یادآور شد: گیلان شانزدهمین استانی است  که اقدام به برگزای این کنگره کرده است و در این راستا تلاش داریم تا داشته هایمان را به کشور نشان دهیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با ارائه آمار در خصوص برگزاری یادواره ها گفت: در سال ۹۰ با ۵۵۳ یادواره و در سال ۹۴ با ۹۰۶ یادواره برگزار کردیم و امسال نیز تاکنون ۱۶ یادواره برگزار کردیم که ۲ یادواره نیز به طور خاص برگزار شد.

بایرامی با تشکر از عوامل اجرایی ستاد برگزاری کنگره ۸۰۰۰ شهید در استان گفت: به لطف خداوند تبارک و تعالی و با یاری شهدا از روز جمعه ۱۰ اردیبهشت در میدان شهدا ذهاب یا شهرداری رشت، با اقامه نمازجمعه شروع به کار می‌کنیم.

وی افزود: شنبه یازدهم ساعت ۱۶اجلاسیه فرهنگیان، یکشنبه دوازدهم ساعت ۹صبح اجلاسیه بانوان، سیزدهم ساعت ۹صبح اجلاسیه ایثارگران و چهاردهم ساعت نه صبح اجلاسیه اصلی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به احداث پارک موزه دفاع مقدس متذکرشد: پارک موزه دفاع مقدس در بسیاری از استان ها ایجاد شده است اما احداث آن در گیلان مغفول مانده است اکنون زمین برای احداث این پارک فراهم شده و ما امیدواریم هرچه سریعتر شاهد ساخت این پارک موزه باشیم.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir