امروز مصادف است با: ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان, سیاسی

فهرست کاندیداهای اصولگرا در سراسر کشور برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط تشکیلات استانی اصولگرایان منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از راه دانا؛ فهرست اسامی کاندیداهای اصولگرا برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی که توسط تشکیلات استانی اصولگرایان تدوین و تنظیم شده، به شرح زیر است:

ردیف

استان

حوزه انتخابیه

کاندیداهای اصولگرا

۱

آذربایجان شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

محمد حسین فرهنگی، محمد اسماعیل سعیدی، محمدرضا میرتاج الدینی

۲

اهر و هریس

مهدی حسینیان

۳

شبستر

علی علیلو

۴

مرند و جلفا

محمد حسن نژاد

۵

مراغه و عجب شیر

محمدعلی حسین زاده

۶

آذربایجان غربی

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

جهانبخش محبی نیا، مهدی عیسی زاده

۷

سلماس

رسول جلایر

۸

اردبیل

اردبیل، نیر، نمین و سرعین

سید کاظم موسوی

۹

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو

۱۰

زنجان

ابهر و خرم دره

محمدرضا خان محمدی، محمد عزیزی

۱۱

خدابنده

سید البرز حسینی

۱۲

زنجان

علی وقف چی، فریدون احمدی

۱۳

گیلان

رودبار

صمد مرعشی

۱۴

رشت

جبار کوچکی نژاد، سید علی آقازاده

۱۵

گلستان

گرگان و آق قلا

سید علی طاهری

۱۶

مینودشت

سید نجیب حسینی

۱۷

کردکوی، بندرترکمن و بندر گز

رحمت جلالی

۱۸

مازندران

بابل

    ــــــــــ

۱۹

قائم شهر، سوادکوه و جویبار

سید علی ادیانی راد، کمال علیپور

۲۰

خراسان رضوی

تربت حیدریه و زاوه

ابولقاسم خسروی

۲۱

خوزستان

اهواز

شکر خدا موسوی، سیدشریف حسینی، جویجری

۲۲

بهبهان

حبیب الله کشت زر

۲۳

ایذه و باغ ملک

      ــــــــــ

۲۴

ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره)

حبیب الله آقاجری

۲۵

ابادان

مولوی و شرفی

۲۶

مسجد سلیمان

 علیرضا ورناصری

۲۷

اصفهان

شهرضا

آقایی

۲۸

سمیرم

     ــــــــــ

۲۹

یزد

مهریز

بابایی

۳۰

چهارمحال بختیاری

فارسان و اردل

 قدرت الله حمزه

۳۱

فارس

نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

۳۲

شیراز

جعفر قادری

۳۳

رستم و ممسنی

مرادی

۳۴

داراب و زرین دشت

محمدجواد عسگری

۳۵

بندر لنگه، بستک و پارسیان

احمد جباری

۳۶

همدان

رزن

عطاءالله سلطانی صبور

۳۷

ملایر

احد آزادیخواه

۳۸

لرستان

درود و ازنا

حسین گودرزی

۳۹

بروجرد

علاءالدین بروجردی، عباس گودرزی

۴۰

خرم آباد

ملکشاهی راد

۴۱

مرکزی

اراک

محمدحسن آصفوی

۴۲

ساوه

شهلا میرگلو بیات

۴۳

شازند

صاحبعلی غفاری

۴۴

کرمانشاه

سنقر کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

۴۵

کرمانشاه

    ــــــــــ

۴۶

ایلام

دهلران

شادمهر کاظم زاده

۴۷

ایلام

سارا فلاحی، لطیف صادقی

۴۸

تهران

دماوند و فیروزکوه

 سیداحمد رسولی نژاد

۴۹

رباط کریم و نسیم شهر

حسن نوروزی

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir