امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۲/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر اظهار نمود: باید تفکرات شهید مطهری در بین بسیجیان گسترش یابد و در برنامه های آموزشی آثار علمی آن شهید نیز لحاظ گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، جمعی از پاسداران ، مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی بمناسبت هفته عقیدتی سیاسی با حجت الاسلام والمسلمین حبیبی امام جمعه شهرستان رضوانشهر  دیدار نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام حبیبی ضمن تبریک بمناسبت  هفته عقیدتی به دست اندرکاران در عرصه عقیدتی و آموزشی سپاه را یکی از نهادهای پیشرو در عرصه اقدام و عمل دانست و اظهار نمود: سپاه پاسداران با توجه به ماموریت ذاتی خویش همواره خط شکن بوده و در هرجایی که کشور در هر عرصه ای دچار تهدید می شده سپاه آن تهدیدات را خنثی می نموده است.
وی به مقوله اقتصاد مقاومتی از دیدگاه رهبری اشاره نمود و گفت: اقتصاد مقاومتی همان پیاده نمودن سبک زندگی اسلامی در باب اقتصادی است.
وی با تاکید بر استفاده از کالاهای داخلی تاکید نمود: استفاده از کالاهای خارجی باید ممنوع گردد تا تولید داخلی رونق یابد.
حجت الاسلام حبیبی با اشاره به کتابهای شهید مطهری اظهار نمود: حضرت امام( ره) برای آثار علمی و فقهی علما تعاریف خاصی را بکار می بردند و در مورد آثار شهید مطهری فرمودند کتابها و آثار ایشان صددرصد اسلامی است.
وی خطاب به مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی اظهار نمود: مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی باید همواره مطالعه داشته باشند و سطح معلومات خویش را افزایش دهند.
امام جمعه رضوانشهر آثار و تفکرات شهید مطهری را بسیار مهم دانست و تاکید نمود: باید تفکرات شهید مطهری در بین بسیجیان گسترش یابد و در برنامه های آموزشی آثار علمی آن شهید لحاظ گردد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir