امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۷
تاریخ انتشار:۱۷/ ۰۲/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر:

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام هادی حبیبی ضمن تبریک عید مبعث اظهار نمود: در میلاد های پیشرویی که داریم درس ها و پیام های مهم و سرنوشت سازی وجود دارد که باید به فرهنگ عمومی جامعه اظافه شود . وی افزود : پیام هایی همچون فداکاری ، پاسداری از دین و […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام هادی حبیبی ضمن تبریک عید مبعث اظهار نمود: در میلاد های پیشرویی که داریم درس ها و پیام های مهم و سرنوشت سازی وجود دارد که باید به فرهنگ عمومی جامعه اظافه شود .

وی افزود : پیام هایی همچون فداکاری ، پاسداری از دین و ارزش ها ، احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر که در صورت فرهنگ سازی می تواند جامعه را به پویایی برساند.

حجت الاسلام حبیبی گفت : متاسفانه افراد بی فرهنگی در جامعه دیده می شود که با نیش  و کنایه با جانبازان حرف می زنند و خدمات ارزنده و ارزشمند آنان را نادیده میگیرند خداوند همه آنها را هدایتشان کند.

وی در مورد ولادت امام حسین و روز پاسدار افزود : فقط یکی از سرداران سپاه لرزه بر اندام وپیکره مستکبران می اندازد و اینگونه سرداران در سپاه پاسداران کم نیستند وآن هم حاج قاسم سلیمانی است و دلیل اینکه حرف های او تاثیر گزار است این است که خود مرد عمل است و حرم امامان معصوم بدست این سردار و همرزمانش محافظت و نگهداری می شود.

امام جمعه رضوانشهر افزود : پشتوانه این امنیت در کشور ما حاصل صبوری خانواده و فرزندان معظم شهدا است که باید قدردان این صبوری ها بود .

رئیس فرهنگ عمومیز شهرستان افزود : مقام معظم رهبری در دیدار با فرهنگیان فرمودندبرخی ها امروزه در فضای مجازی تنفس میکنند ، ما نیاز داریم که امروزه از این فضاها استفاده کنیم بجای بگیر و ببند ها باید فرهنگ سازی کنیم ، باید تدبیر شود تا بتوان ارزش های دینی و مذهبی خود را در این فضا و به جهانیان انتقال دهیم.

وی افزود : باید کشور را هر چه میتوانیم قدرتمند کنیم و مهمترین محور قدرت علم است.

امام جمعه رضوانشهر گفت : اقتصاد مقاومتی مردم محور است نه دولت محور ، آن به این معنا نیست که دولت هیچ نقشی نداشته باشد در اقتصاد مقاومتی باید از بسیج سازندگی بسیار استفاده شود و تا کنون نیز این مجموعه خدمات بسیار ارزنده ای به جامعه عرضه داشته اند.

امام جمعه رضوانشهر افزود : مکان استیجاری درخور شان و زحمات نیروهای حلال اهمر در شهرستان نیست و مسئولان و بخصوص نماینده محترم باید فکری به حال این اداره و نیروهایش بکنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir