امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان, ورزشی
فردین معصومی:

سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران از بالا بودن سطح آمادگی کشتی گیران ایرانی خبر داد و گفت: با همت و دعای مردم امیدواریم باز در جهان بدرخشیم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، فردین معصومی در گفتگو با خبرنگار ۸دی، از اعزام کشتی ساحلی کشور به کرواسی خبر داد و اظهار کرد: کشتی گیران با پشتکار هرچه بیشتر در خانه کشتی مشغول تمرین هستند و امروز آخرین روز تمرینشان است.
وی از سر حال بودن کشتی گیران برای حضور در رقابت های جهانی خبر داد و افزود: برای حضور در مسابقات جهانی بامداد روز چهارشنبه کشور را به مقصد محل برگزاری مسابقات ترک خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران با اشاره بر اینکه کشتی گیران فشار مضاعفی را در روزهای پایانی متحمل شده اند، گفت: همچون سال های گذشته امیدواریم باز هم در رقابت های جهانی بدرخشیم.
معصومی با اشاره بر اینکه انتظار می رود در همه ی رده نفر برتر داشته باشیم، گفت: مردم دعا کنند تا کشتی ساحلی بار دیگر هم موفق شود.
سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی کشور از بالا بودن سطح آمادگی کشتی گیران خبر داد و بیان داشت: کشتی کشور نه تنها رشته برتر در ایران بلکه در جهان به نام پهلوانان ایرانی به صبت رسیده است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir