امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

برنامه پاکسازی ساحل تازه آباد به مناسبت هفته حفاظت از محیط زیست با حضور تعدادی از مسئولین و جوانان برگزار شد.

ساحل تازه آباد به دلیل هم جوار بودن با ییلاقات شهرستان رضوانشهر یکی از زیباترین سواحل شمال کشور بشمار می رود و هر ساله چندین میلیون نفر با سفر به این منطقه از جاذبه طبیعی توریستی آن استفاده می کنند که ضرورت دارد تا همواره این ساحل از وجود انواع زباله ها عاری باشد و به همین دلیل در بیشتر اوقات شهروندان به صورت خودجوش اقدام به پاکسازی آن می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر به مناسبت هفته حفاظت از محیط زیست تعدادی از جوانان تاره آباد رضوانشهر طی اقدامی خودجوش اقدام به پاک سازی زباله های ساحل و پارک ساحلی تاره آباد نمودند.

در راستای پاک سازی این ساحل علاوه بر جوانان دهیار روستا و رئیس محیط زیست شهرستان نیز حضور داشتند و  کمک نمودند.

این جوانان برای پاکیزگی محل و ساحل دریای خود به پاک سازی انواع زباله هایی که توسط مسافرین در فصول مختلف ریخته می شود اقدام نمودند.

یکی از وظایف هر شهروند احساس مسئولیت نسبت به مکانی است که در ان زندگی می کند. این احساس مسئولیت در موارد بسیار تجلی پیدا می کند که یکی از آنها پاکیزگی و تمیز نگهداشتن جایی است که در آن زندگی می کنیم اعم از شهر یا روستا یا مناطق توریستی و گردشگری.

این مراسم با هدف کمک به جلب مشارکت جوانان نسبت به موضوع پاکیزه نگه داشتن زمین و تلاش در جمع آوری زباله به عنوان طلای کثیف و بازیافت آن برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir