امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت رضوانشهر/

محسن آهنی گفت : از افزایش قیمت کالاهای مورد نیاز در این ماه جلوگیری می شود.

محسن آهنی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر گفت: بر اساس تجربیات سالهای گذشته و حساسیت ماه مبارک رمضان برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای تنظیم بازار و کنترل قیمتها در شهرستان رضوانشهر اجرایی می شود.

آهنی گفت : از افزایش قیمت کالاهای مورد نیاز در این ماه جلوگیری می شود.

رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت رضوانشهر افزود : نظارت ویژه بر قیمت کالاهای اساسی این ماه از جمله اقلام پروتئین شامل گوشت قرمز – گوشت مرغ – تخم مرغ و همچنین روغن، شکر، خرما، لبنیات، نان، زولبیا و بامیه، حبوبات در غالب طرح نظارتی ویژه پایش بازار انجام می شود.که تعداد بازرسی های نوبه ای و گشتهای مشترک با همکاری سایر ادارات تشدید می شود همچنین ۳۴ واحد صنفی منتخب بصورت فروش فوق العاده این اقلام را با تخفیف ارائه می نمایند.

محسن آهنی در ادامه گفت : قیمت زولبیا و بامیه در شهرستان از قرار هر کیلو گرم ۹۰۰۰ تومان در جلسه کمسیون نظارت تعیین و تصویب شد و ساعات کار نانوایان با توجه به شرایط این ماه تغییر و اطلاع رسانی شده است همچنین تعدادی از نانوایان در این ماه در نوبت صبح کشیک تعیین شده اند که خدمات رسانی می نمایند.

آهنی از عرضه شکر به قیمت ۲۵۰۰ تومان در فروشگاههای منتخب خبر داد و گفت گوشت منجمد و مرغ منجمد نیز در برنامه تنظیم بازار این ماه قرار داردکه گوشت منجمد از قرار هر کیلو گرم ۲۰۰۰۰ تومان و مرغ منجمد ۵۰۰۰ تومان عرضه می شود.

آهنی از شهروندان خواست هر گونه گزارش و شکایات اقتصادی خود را  از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ در طول شبانه روز به اداره صنعت ، معدن وتجارت اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir