امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۴/ ۱۳۹۵
همزمان با سراسر کشور:

کنکور سراسری سال ۹۵در شهرستان رضوانشهر همزمان با سراسر کشور از دیروز (پنجشنبه) با رقابت داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی و انسانی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، علی گواهی مدیر آموزش و پرورش رضوانشهر در بازدید از حوزه های برگزاری کنکورسراسری (آموزشگاه شرف و فاطمه الزهرا)در این شهرستان اظهار نمود: امسال بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و به‌صورت همزمان در سراسر کشور آزمون سراسری سال ۹۵ در دو حوزه امتحانی در شهرستان رضوانشهر برگزار ‌می‌شود.

وی اضافه کرد: در کنکور سراسری ۹۵در شهرستان  رضوانشهر تعداد ۶۰۸دوطلب شرکت دارند که از این مجموع تعداد ۳۷۵ نفر  دختر و ۲۳۳نفر پسر می باشد، که تمهیدات و مقدمات لازم برای برگزاری آزمون سراسری فراهم شده است.
وی افزود: گروه علوم تجربی با ۲۹۶ داوطلب بیشترین آمار و گروه هنر با ۲۰داوطلب کمترین آمار را در این شهرستان دارا می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر ادامه داد: آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی  و نیز آزمون علوم انسانی صبح روز پنجشنبه بیست و چهار تیر ماه سال جاری ساعت ۸ صبح برگزار می شود.

وی افزود: آزمون گروه آزمایشی هنر عصر همان روز و گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه بیست و پنج تیر ماه سال جاری و گروه آزمایشی زبان‌های خارجی عصر روز جمعه برگزار می‌شود.

گواهی در ادامه یادآورشد: برگزاری کنکور در شهرستان رضوانشهر رخداد بزرگ فرهنگی در شهرستان محسوب می شود که نیاز به همکاری و تعامل همه ی دستگاه های دولتی و نیروی های انتظامی و امنیتی را می طلبد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر از داوطلبان خواست یک ساعت زودتر در محل آزمون حضور داشته باشند و از آوردن هرگونه وسایل اضافی مانند تلفن همراه و کیف دستی خودداری کنند.
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبین کنکور سراسری، شماره تماس ۴۴۶۲۴۵۴۹مربوط به دایره سنجش و ارزشیابی تحصیلیاداره آموزش و پرورش رضوانشهر و ۰۹۱۱۲۸۱۹۷۷۸ کارشناس سنجش (مهرزاد فرهادپور)را جهت پاسخگویی به سئوالات داوطلبان اعلام کرد.

انتهای پیام/

آموزش و پرورش رضوانشهر

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir